DIANA MAGAZIN ALIMENTAR SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Nou, Comuna Roșia, înmatriculată la 17 iulie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- DIANA MAGAZIN ALIMENTAR SRL
- CUI
- 37991670
- Nr. înmatriculare
- J32/1186/2017
- EUID
- ROONRC.J32/1186/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 iulie 2017
Sediu social
- Adresă
- nr. 236, Sat Nou, Comuna Roșia, Sibiu
- Localitate
- Sat Nou, Comuna Roșia, Sibiu
- Cod poștal
- 557214
Contact
- Telefon
- 0733 553 766
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 oct)
- Inactiv fiscal
- da (din 13 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.07.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LUMIŢ CIPRIAN CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Sibiu; ultimul an depus este 2019.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 210.734 lei | -14.954 lei | 1 | 135.312 lei | 112.067 lei | 23.245 lei |
| 2018 | 355.403 lei | 58.762 lei | 1 | 119.858 lei | 86.906 lei | 38.199 lei |
| 2017 | 88.181 lei | -20.284 lei | 1 | 86.930 lei | 107.014 lei | -20.084 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 210.734 lei
- Venituri totale
- 210.735 lei
- Cheltuieli totale
- 223.889 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.154 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.954 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 135.312 lei
- Stocuri
- 107.170 lei
- Creanțe
- 3.463 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.679 lei
- Datorii
- 112.067 lei
- Capitaluri
- 23.245 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 355.403 lei
- Venituri totale
- 355.404 lei
- Cheltuieli totale
- 293.072 lei
- Profit brut
- 62.332 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 58.762 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 670 lei
- Active circulante
- 119.188 lei
- Stocuri
- 114.297 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.891 lei
- Datorii
- 86.906 lei
- Capitaluri
- 38.199 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 88.181 lei
- Venituri totale
- 88.181 lei
- Cheltuieli totale
- 107.583 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.402 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.284 lei
- Active imobilizate
- 2.299 lei
- Active circulante
- 84.631 lei
- Stocuri
- 83.380 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.251 lei
- Datorii
- 107.014 lei
- Capitaluri
- -20.084 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2021
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului