DIANA FASHION SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 19 martie 2008.
Identitate
- Denumire legală
- DIANA FASHION SRL
- CUI
- 23541498
- Nr. înmatriculare
- J40/5073/2008
- EUID
- ROONRC.J40/5073/2008
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 martie 2008
Sediu social
- Adresă
- Aleea Măgura Vulturului, nr. 7, bl. 434, sc. B, ap. 86, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 30 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.03.2008
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BĂLAN ANTOANETA - DIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2011.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 2.742 lei | -6.967 lei | 1 | 10.527 lei | 69.095 lei | -54.978 lei |
| 2010 | 32.067 lei | -4.674 lei | 1 | 9.743 lei | 61.343 lei | -48.010 lei |
| 2009 | 58.813 lei | -29.497 lei | 1 | 4.215 lei | 51.141 lei | -43.336 lei |
| 2008 | 10.258 lei | -14.039 lei | 1 | 16.636 lei | 31.965 lei | -13.839 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.742 lei
- Venituri totale
- 2.742 lei
- Cheltuieli totale
- 9.709 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.967 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.967 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.527 lei
- Stocuri
- 10.219 lei
- Creanțe
- 54 lei
- Casa și conturi la bănci
- 254 lei
- Datorii
- 69.095 lei
- Capitaluri
- -54.978 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 32.067 lei
- Venituri totale
- 32.067 lei
- Cheltuieli totale
- 33.516 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 1.449 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 4.674 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.743 lei
- Stocuri
- 9.448 lei
- Creanțe
- 35 lei
- Casa și conturi la bănci
- 260 lei
- Datorii
- 61.343 lei
- Capitaluri
- -48.010 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 58.813 lei
- Venituri totale
- 58.813 lei
- Cheltuieli totale
- 86.843 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 28.030 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 29.497 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.215 lei
- Stocuri
- 2.761 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.454 lei
- Datorii
- 51.141 lei
- Capitaluri
- -43.336 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2014
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2012
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului