DIANA EXPERT STORE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 24 septembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- DIANA EXPERT STORE S.R.L.
- CUI
- 39909953
- Nr. înmatriculare
- J2018002599134
- EUID
- ROONRC.J2018002599134
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 septembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- ZAGREB, nr. 7, cam.1, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.09.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- AL JASEM DIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 21 din 108 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4110, județul Constanța, peste 81% dintre firmele clasei. Locul 2.611 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 816%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.733.549 lei | -48.430 lei | 1 | 5.655.783 lei | 2.086.077 lei | 3.555.895 lei |
| 2024 | 298.452 lei | -68.519 lei | 1 | 6.213.539 lei | 2.595.404 lei | 3.604.324 lei |
| 2023 | 864.303 lei | 398.898 lei | 3 | 5.818.289 lei | 2.131.635 lei | 3.672.843 lei |
| 2022 | 3.007.030 lei | 1.802.579 lei | 2 | 5.047.805 lei | 1.760.049 lei | 3.273.945 lei |
| 2021 | 4.863.515 lei | 3.013.520 lei | 1 | 5.425.358 lei | 2.527.353 lei | 2.462.808 lei |
| 2020 | — | -876.531 lei | 1 | 2.146.150 lei | 3.651.321 lei | -2.565.114 lei |
| 2019 | — | -1.677.581 lei | — | 890.241 lei | 2.593.664 lei | -1.688.583 lei |
| 2018 | — | -11.202 lei | — | 654.364 lei | 665.366 lei | -11.002 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.733.549 lei
- Venituri totale
- 2.850.437 lei
- Cheltuieli totale
- 2.872.149 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.712 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 48.430 lei
- Active imobilizate
- 5.354.951 lei
- Active circulante
- 300.832 lei
- Stocuri
- 6.271 lei
- Creanțe
- 276.903 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.658 lei
- Datorii
- 2.086.077 lei
- Capitaluri
- 3.555.895 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 298.452 lei
- Venituri totale
- 606.618 lei
- Cheltuieli totale
- 667.169 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 60.551 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 68.519 lei
- Active imobilizate
- 5.941.922 lei
- Active circulante
- 271.617 lei
- Stocuri
- 6.354 lei
- Creanțe
- 193.420 lei
- Casa și conturi la bănci
- 71.843 lei
- Datorii
- 2.595.404 lei
- Capitaluri
- 3.604.324 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 864.303 lei
- Venituri totale
- 1.923.635 lei
- Cheltuieli totale
- 1.517.390 lei
- Profit brut
- 406.245 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 398.898 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.687.780 lei
- Active circulante
- 130.509 lei
- Stocuri
- 8.714 lei
- Creanțe
- 21.240 lei
- Casa și conturi la bănci
- 100.555 lei
- Datorii
- 2.131.635 lei
- Capitaluri
- 3.672.843 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.007.030 lei
- Venituri totale
- 3.864.340 lei
- Cheltuieli totale
- 2.037.436 lei
- Profit brut
- 1.826.904 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.802.579 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.888.456 lei
- Active circulante
- 159.349 lei
- Stocuri
- 36.305 lei
- Creanțe
- 108.874 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.170 lei
- Datorii
- 1.760.049 lei
- Capitaluri
- 3.273.945 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.863.515 lei
- Venituri totale
- 4.867.628 lei
- Cheltuieli totale
- 1.805.473 lei
- Profit brut
- 3.062.155 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.013.520 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.359.779 lei
- Active circulante
- 2.065.579 lei
- Stocuri
- 11.727 lei
- Creanțe
- 171.417 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.882.435 lei
- Datorii
- 2.527.353 lei
- Capitaluri
- 2.462.808 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 3 lei
- Cheltuieli totale
- 876.534 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 876.531 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 876.531 lei
- Active imobilizate
- 900.915 lei
- Active circulante
- 1.245.235 lei
- Stocuri
- 129.256 lei
- Creanțe
- 641.529 lei
- Casa și conturi la bănci
- 474.450 lei
- Datorii
- 3.651.321 lei
- Capitaluri
- -2.565.114 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.677.581 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.677.581 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.677.581 lei
- Active imobilizate
- 516.573 lei
- Active circulante
- 373.668 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 288.540 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85.128 lei
- Datorii
- 2.593.664 lei
- Capitaluri
- -1.688.583 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 105 lei
- Cheltuieli totale
- 11.307 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.202 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.202 lei
- Active imobilizate
- 1.381 lei
- Active circulante
- 652.983 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 652.983 lei
- Datorii
- 665.366 lei
- Capitaluri
- -11.002 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului