Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

DIAMAR COLECT DISTRIB S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dealul Viei, Comuna Merei, înmatriculată la 13 decembrie 2018.

Identitate

Denumire legală
DIAMAR COLECT DISTRIB S.R.L.
CUI
40300228
Nr. înmatriculare
J10/1384/2018
EUID
ROONRC.J10/1384/2018
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
13 decembrie 2018

Sediu social

Adresă
DEALUL VIEI, nr. 245, Sat Dealul Viei, Comuna Merei, Buzău
Cod poștal
127357

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 21 ian)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 13.12.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • NEICU EUGEN-ION — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
128 mii lei02018: 2 mii lei2019: 36 mii lei2020: fără date2021: 83 mii lei2022: 128 mii lei2023: 124 mii lei2024: 127 mii lei2025: fără date20182019202020212022202320242025
Rezultat net
75 mii lei0-22 mii lei2018: -405 lei2019: 664 lei2020: 0 lei2021: 57 mii lei2022: 75 mii lei2023: 36 mii lei2024: 9 mii lei2025: -22 mii lei20182019202020212022202320242025

Poziție în sector

Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Buzău.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025-21.934 lei78.433 lei28.673 lei49.760 lei
2024126.511 lei9.018 lei190.964 lei19.270 lei71.694 lei
2023124.214 lei36.108 lei115.801 lei13.125 lei102.676 lei
2022128.217 lei75.368 lei87.823 lei5.255 lei82.568 lei
202182.989 lei56.740 lei62.866 lei5.667 lei57.199 lei
20200 lei12.672 lei12.213 lei459 lei
201936.330 lei664 lei112.673 lei12.214 lei459 lei
20181.535 lei-405 lei1.841 lei2.046 lei-205 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
21.934 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
21.934 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
21.934 lei
Active imobilizate
29.430 lei
Active circulante
49.003 lei
Stocuri
Creanțe
5.972 lei
Casa și conturi la bănci
43.031 lei
Datorii
28.673 lei
Capitaluri
49.760 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
126.511 lei
Venituri totale
126.511 lei
Cheltuieli totale
114.538 lei
Profit brut
11.973 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
9.018 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
29.430 lei
Active circulante
61.534 lei
Stocuri
Creanțe
3.329 lei
Casa și conturi la bănci
58.205 lei
Datorii
19.270 lei
Capitaluri
71.694 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
124.214 lei
Venituri totale
124.214 lei
Cheltuieli totale
81.227 lei
Profit brut
42.987 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
36.108 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
33.149 lei
Active circulante
82.652 lei
Stocuri
Creanțe
17.061 lei
Casa și conturi la bănci
65.591 lei
Datorii
13.125 lei
Capitaluri
102.676 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
128.217 lei
Venituri totale
128.217 lei
Cheltuieli totale
49.770 lei
Profit brut
78.447 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
75.368 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
32.368 lei
Active circulante
55.455 lei
Stocuri
Creanțe
6.961 lei
Casa și conturi la bănci
48.494 lei
Datorii
5.255 lei
Capitaluri
82.568 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
82.989 lei
Venituri totale
82.989 lei
Cheltuieli totale
24.108 lei
Profit brut
58.881 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
56.740 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
62.866 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
62.866 lei
Datorii
5.667 lei
Capitaluri
57.199 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
12.672 lei
Stocuri
Creanțe
263 lei
Casa și conturi la bănci
12.409 lei
Datorii
12.213 lei
Capitaluri
459 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
36.330 lei
Venituri totale
36.380 lei
Cheltuieli totale
34.625 lei
Profit brut
1.755 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
664 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
12.673 lei
Stocuri
Creanțe
263 lei
Casa și conturi la bănci
12.410 lei
Datorii
12.214 lei
Capitaluri
459 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.535 lei
Venituri totale
1.535 lei
Cheltuieli totale
1.894 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
359 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
405 lei
Active imobilizate
Active circulante
1.841 lei
Stocuri
Creanțe
1.535 lei
Casa și conturi la bănci
306 lei
Datorii
2.046 lei
Capitaluri
-205 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

  • 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Înmatriculare la registrul comerțului