DIALUK CLASS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Alba Iulia, înmatriculată la 13 aprilie 2006.
Identitate
- Denumire legală
- DIALUK CLASS SRL
- CUI
- 18584174
- Nr. înmatriculare
- J01/393/2006
- EUID
- ROONRC.J01/393/2006
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 aprilie 2006
Sediu social
- Adresă
- Str. C-TIN BRÂNCOVEANU, nr. 22, bl. VI4, et. 1, ap. 7, Municipiul Alba Iulia, Alba
- Localitate
- Municipiul Alba Iulia, Alba
- Cod poștal
- 2500
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- raspundere penala cf. Legii 286/2009, Legii 135/2010 (cod 2127, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.04.2006
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HAŢEGAN LUCIA ADRIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 42 din 85 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4771, județul Alba, peste 52% dintre firmele clasei. Locul 5.598 din 10.622 în tot județul, și locul 4.263 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 10%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 193.725 lei | 14.497 lei | 1 | 180.884 lei | 53.980 lei | 126.904 lei |
| 2024 | 214.465 lei | 31.739 lei | 1 | 193.207 lei | 49.124 lei | 144.083 lei |
| 2023 | 209.120 lei | 16.458 lei | 2 | 188.485 lei | 13.498 lei | 174.987 lei |
| 2022 | 250.140 lei | 46.185 lei | 2 | 194.902 lei | 36.373 lei | 158.529 lei |
| 2021 | 279.370 lei | 58.218 lei | 2 | 178.320 lei | 7.758 lei | 170.562 lei |
| 2020 | 208.375 lei | 6.676 lei | 3 | 137.150 lei | 18.130 lei | 119.020 lei |
| 2019 | 240.185 lei | 703 lei | 3 | 131.561 lei | 12.054 lei | 119.507 lei |
| 2018 | 222.435 lei | 6.460 lei | 3 | 130.118 lei | 11.314 lei | 118.804 lei |
| 2017 | 210.375 lei | 20.523 lei | 3 | 133.726 lei | 21.382 lei | 112.344 lei |
| 2016 | 198.230 lei | 25.923 lei | 3 | 113.870 lei | 22.049 lei | 91.821 lei |
| 2015 | 173.595 lei | 15.204 lei | 3 | 91.997 lei | 26.099 lei | 65.898 lei |
| 2014 | 149.910 lei | 6.790 lei | 3 | 73.040 lei | 22.346 lei | 50.694 lei |
| 2013 | 143.515 lei | 11.654 lei | 3 | 73.542 lei | 29.638 lei | 43.904 lei |
| 2012 | 135.685 lei | 11.243 lei | 3 | 73.492 lei | 41.243 lei | 32.249 lei |
| 2011 | 116.196 lei | 6.220 lei | 2 | 62.715 lei | 41.709 lei | 21.006 lei |
| 2010 | 111.175 lei | 4.396 lei | 2 | 53.653 lei | 38.867 lei | 14.786 lei |
| 2009 | 101.675 lei | 2.126 lei | 1 | 50.700 lei | 40.310 lei | 10.390 lei |
| 2008 | 79.210 lei | 4.333 lei | — | 44.676 lei | 36.412 lei | 8.264 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 193.725 lei
- Venituri totale
- 193.726 lei
- Cheltuieli totale
- 177.331 lei
- Profit brut
- 16.395 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.497 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.167 lei
- Active circulante
- 178.717 lei
- Stocuri
- 117.491 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 61.226 lei
- Datorii
- 53.980 lei
- Capitaluri
- 126.904 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 214.465 lei
- Venituri totale
- 214.465 lei
- Cheltuieli totale
- 180.627 lei
- Profit brut
- 33.838 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.739 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.980 lei
- Active circulante
- 190.227 lei
- Stocuri
- 131.478 lei
- Creanțe
- 4.198 lei
- Casa și conturi la bănci
- 54.551 lei
- Datorii
- 49.124 lei
- Capitaluri
- 144.083 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 209.120 lei
- Venituri totale
- 209.122 lei
- Cheltuieli totale
- 190.678 lei
- Profit brut
- 18.444 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.458 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 188.485 lei
- Stocuri
- 123.151 lei
- Creanțe
- 40.179 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.155 lei
- Datorii
- 13.498 lei
- Capitaluri
- 174.987 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- certificat de înmatriculare preschimbat (cel puțin din 21 octombrie 2013 → 7 iulie 2024)
- funcțiune (8 iulie 2026 → prezent)
- raspundere penala cf. Legii 286/2009, Legii 135/2010 (8 iulie 2026 → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
- Stare la registrul comerțului: raspundere penala cf. Legii 286/2009, Legii 135/2010
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
Sunt afișate cele mai recente 14 din 21 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.