DIA PETROL SERVICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Măgura Ilvei, Comuna Măgura Ilvei, înmatriculată la 19 ianuarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- DIA PETROL SERVICE S.R.L.
- CUI
- 38723170
- Nr. înmatriculare
- J6/50/2018
- EUID
- ROONRC.J6/50/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 ianuarie 2018
Sediu social
- Adresă
- nr. 126, Sat Măgura Ilvei, Comuna Măgura Ilvei, Bistrița-Năsăud
- Localitate
- Sat Măgura Ilvei, Comuna Măgura Ilvei, Bistrița-Năsăud
- Cod poștal
- 427145
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.01.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VASILCA IONELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Bistrița-Năsăud; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.223.017 lei | 66.706 lei | 3 | 1.447.544 lei | 500.774 lei | 946.770 lei |
| 2023 | 4.886.554 lei | 128.229 lei | 2 | 1.485.259 lei | 605.195 lei | 880.064 lei |
| 2022 | 5.044.612 lei | 172.241 lei | 3 | 1.206.722 lei | 454.472 lei | 752.250 lei |
| 2021 | 4.451.142 lei | 215.757 lei | 3 | 960.227 lei | 380.218 lei | 580.009 lei |
| 2020 | 3.560.692 lei | 271.681 lei | 3 | 726.766 lei | 362.513 lei | 364.253 lei |
| 2019 | 3.253.015 lei | 106.723 lei | 3 | 674.681 lei | 582.109 lei | 92.572 lei |
| 2018 | 17.092 lei | -14.351 lei | 1 | 582.737 lei | 596.888 lei | -14.151 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.223.017 lei
- Venituri totale
- 5.248.141 lei
- Cheltuieli totale
- 5.162.318 lei
- Profit brut
- 85.823 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 66.706 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.097.299 lei
- Active circulante
- 350.245 lei
- Stocuri
- 199.787 lei
- Creanțe
- 84.356 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.102 lei
- Datorii
- 500.774 lei
- Capitaluri
- 946.770 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.886.554 lei
- Venituri totale
- 4.996.001 lei
- Cheltuieli totale
- 4.843.000 lei
- Profit brut
- 153.001 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 128.229 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.134.656 lei
- Active circulante
- 350.603 lei
- Stocuri
- 196.281 lei
- Creanțe
- 93.897 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.425 lei
- Datorii
- 605.195 lei
- Capitaluri
- 880.064 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.044.612 lei
- Venituri totale
- 5.151.209 lei
- Cheltuieli totale
- 4.936.099 lei
- Profit brut
- 215.110 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 172.241 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 827.514 lei
- Active circulante
- 379.208 lei
- Stocuri
- 246.849 lei
- Creanțe
- 51.905 lei
- Casa și conturi la bănci
- 80.454 lei
- Datorii
- 454.472 lei
- Capitaluri
- 752.250 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4730 · Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului