DIA MART ECO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Lancrăm, Municipiul Sebeș, înmatriculată la 26 ianuarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- DIA MART ECO S.R.L.
- CUI
- 43614489
- Nr. înmatriculare
- J1/119/2021
- EUID
- ROONRC.J1/119/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 ianuarie 2021
Sediu social
- Adresă
- VECHE, nr. 127, Loc. Lancrăm, Municipiul Sebeș, Alba
- Localitate
- Loc. Lancrăm, Municipiul Sebeș, Alba
- Cod poștal
- 515801
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 8 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.01.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MARTIN DIANA OLIVIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Alba.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -35.604 lei | — | 417.932 lei | 762.133 lei | -577.847 lei |
| 2024 | — | -143.086 lei | — | 510.664 lei | 762.041 lei | -542.243 lei |
| 2023 | — | -91.794 lei | 2 | 515.984 lei | 566.755 lei | -398.857 lei |
| 2022 | — | -180.356 lei | 4 | 593.238 lei | 494.996 lei | -307.063 lei |
| 2021 | — | -126.907 lei | 3 | 503.837 lei | 172.788 lei | -126.707 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 57.220 lei
- Cheltuieli totale
- 92.824 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.604 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.604 lei
- Active imobilizate
- 328.322 lei
- Active circulante
- 89.610 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 26.185 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.425 lei
- Datorii
- 762.133 lei
- Capitaluri
- -577.847 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 57.220 lei
- Cheltuieli totale
- 200.306 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 143.086 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 143.086 lei
- Active imobilizate
- 406.546 lei
- Active circulante
- 104.118 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 26.185 lei
- Casa și conturi la bănci
- 77.933 lei
- Datorii
- 762.041 lei
- Capitaluri
- -542.243 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 57.225 lei
- Cheltuieli totale
- 149.018 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 91.793 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 91.794 lei
- Active imobilizate
- 484.770 lei
- Active circulante
- 31.214 lei
- Stocuri
- 300 lei
- Creanțe
- 24.867 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.047 lei
- Datorii
- 566.755 lei
- Capitaluri
- -398.857 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 109.268 lei
- Cheltuieli totale
- 289.619 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 180.351 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 180.356 lei
- Active imobilizate
- 562.994 lei
- Active circulante
- 30.244 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 24.760 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.484 lei
- Datorii
- 494.996 lei
- Capitaluri
- -307.063 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 10.703 lei
- Cheltuieli totale
- 137.610 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 126.907 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 126.907 lei
- Active imobilizate
- 414.038 lei
- Active circulante
- 89.799 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 47.881 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.918 lei
- Datorii
- 172.788 lei
- Capitaluri
- -126.707 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 3821 · Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului