DI BETTA GENERAL CONTRACT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Arad, înmatriculată la 31 octombrie 2002.
Identitate
- Denumire legală
- DI BETTA GENERAL CONTRACT SRL
- CUI
- 14979686
- Nr. înmatriculare
- J02/890/2002
- EUID
- ROONRC.J02/890/2002
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 octombrie 2002
Sediu social
- Adresă
- P-ta AVRAM IANCU, nr. 15, bl. CORP A, et. 1, ap. 4, Municipiul Arad, Arad
- Localitate
- Municipiul Arad, Arad
- Cod poștal
- 2900
Contact
- Telefon
- 0721 260 565
- Fax
- 0257 285 422
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 16 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.10.2002
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DI BETTA STEFANIA — administrator
- DRI PAOLO — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 293 din 334 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0111, județul Arad, peste 13% dintre firmele clasei. Locul 10.961 din 14.419 în tot județul, și locul 5.320 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 8%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 64.875 lei | 3.294 lei | 1 | 4.295.859 lei | 2.832.011 lei | 1.463.848 lei |
| 2024 | 60.278 lei | 130.677 lei | 2 | 4.263.856 lei | 2.803.301 lei | 1.460.555 lei |
| 2023 | 951.448 lei | 50.499 lei | 2 | 4.192.759 lei | 2.862.885 lei | 1.329.874 lei |
| 2022 | 91.779 lei | -366.252 lei | 2 | 3.892.234 lei | 2.613.656 lei | 1.278.578 lei |
| 2020 | — | 112.527 lei | 3 | 4.229.243 lei | 2.640.445 lei | 1.588.798 lei |
| 2019 | 1.229 lei | 663.826 lei | 3 | 4.259.580 lei | 2.783.309 lei | 1.476.271 lei |
| 2018 | 1.507 lei | 93.807 lei | 3 | 3.542.554 lei | 2.730.109 lei | 812.445 lei |
| 2017 | 60.074 lei | 367.798 lei | 4 | 3.537.107 lei | 2.818.469 lei | 718.638 lei |
| 2016 | 1.000 lei | 200.074 lei | 4 | 2.944.444 lei | 2.593.604 lei | 350.840 lei |
| 2015 | — | 174.999 lei | 4 | 2.749.027 lei | 2.598.261 lei | 150.766 lei |
| 2014 | 0 lei | 90.731 lei | 4 | 2.548.509 lei | 2.572.742 lei | -24.233 lei |
| 2013 | 28.226 lei | -24.618 lei | 4 | 2.311.466 lei | 2.500.169 lei | -188.703 lei |
| 2012 | 107.125 lei | 287.854 lei | 2 | 2.535.098 lei | 2.699.183 lei | -164.085 lei |
| 2011 | 0 lei | -129.525 lei | 2 | 2.307.715 lei | 2.759.654 lei | -451.939 lei |
| 2010 | — | 67.752 lei | 1 | 2.764.945 lei | 2.661.834 lei | 103.111 lei |
| 2009 | 4.255 lei | -100.923 lei | 1 | 2.301.383 lei | 2.266.024 lei | 35.359 lei |
| 2008 | 85.184 lei | -69.021 lei | 1 | 2.300.056 lei | 2.163.773 lei | 136.283 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.875 lei
- Venituri totale
- 598.108 lei
- Cheltuieli totale
- 586.509 lei
- Profit brut
- 11.599 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.294 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.456.465 lei
- Active circulante
- 839.394 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 268.744 lei
- Casa și conturi la bănci
- 570.650 lei
- Datorii
- 2.832.011 lei
- Capitaluri
- 1.463.848 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.800 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 60.278 lei
- Venituri totale
- 798.752 lei
- Cheltuieli totale
- 645.509 lei
- Profit brut
- 153.243 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 130.677 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.515.936 lei
- Active circulante
- 747.920 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 253.794 lei
- Casa și conturi la bănci
- 494.126 lei
- Datorii
- 2.803.301 lei
- Capitaluri
- 1.460.555 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.800 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 951.448 lei
- Venituri totale
- 952.476 lei
- Cheltuieli totale
- 892.285 lei
- Profit brut
- 60.191 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.499 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.567.304 lei
- Active circulante
- 625.455 lei
- Stocuri
- -25.710 lei
- Creanțe
- 281.290 lei
- Casa și conturi la bănci
- 369.875 lei
- Datorii
- 2.862.885 lei
- Capitaluri
- 1.329.874 lei
- Capital subscris vărsat
- 10.796 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 17 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase (CAEN Rev.2)
- 0150 · Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 20 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.