DHI CHARLY INVESTITII SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 15 decembrie 2005.
Identitate
- Denumire legală
- DHI CHARLY INVESTITII SRL
- CUI
- 18222751
- Nr. înmatriculare
- J40/21215/2005
- EUID
- ROONRC.J40/21215/2005
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 decembrie 2005
Sediu social
- Adresă
- Str. Constantin Sandu Aldea, nr. 78, et. 1, ap. 2,camera 2, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.12.2005
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GERASIMOS N. VERGOTIS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 585 din 696 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6812, municipiul București, peste 16% dintre firmele clasei. Locul 127.707 din 132.982 în tot județul, și locul 97.362 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | -54.585 lei | 0 | 1.050.044 lei | 1.835.501 lei | -784.240 lei |
| 2024 | 0 lei | -10.898 lei | 0 | 1.059.826 lei | 1.790.676 lei | -729.655 lei |
| 2023 | 0 lei | -20.382 lei | 0 | 1.070.915 lei | 1.790.856 lei | -718.757 lei |
| 2022 | 0 lei | -10.702 lei | 0 | 1.081.509 lei | 1.781.069 lei | -698.376 lei |
| 2021 | 0 lei | -37.721 lei | 0 | 1.092.461 lei | 1.781.316 lei | -687.674 lei |
| 2020 | 0 lei | -38.368 lei | 0 | 1.014.006 lei | 1.665.334 lei | -649.953 lei |
| 2019 | 0 lei | -53.555 lei | 0 | 1.038.403 lei | 1.651.338 lei | -611.585 lei |
| 2018 | — | -15.844 lei | — | 997.321 lei | 1.556.672 lei | -558.030 lei |
| 2017 | — | -48.165 lei | — | 998.401 lei | 1.541.891 lei | -542.186 lei |
| 2016 | — | -23.231 lei | — | 1.003.260 lei | 1.498.563 lei | -494.021 lei |
| 2015 | — | -30.209 lei | — | 1.020.983 lei | 1.493.085 lei | -470.790 lei |
| 2014 | 0 lei | -15.927 lei | — | 1.037.202 lei | 1.479.093 lei | -440.581 lei |
| 2013 | 0 lei | -26.574 lei | — | 997.384 lei | 1.423.365 lei | -424.654 lei |
| 2012 | 0 lei | -63.683 lei | — | 997.030 lei | 1.396.466 lei | -398.080 lei |
| 2011 | 0 lei | -67.109 lei | — | 1.004.572 lei | 1.339.127 lei | -334.397 lei |
| 2010 | — | -22.581 lei | — | 997.096 lei | 1.264.543 lei | -267.288 lei |
| 2009 | — | -77.382 lei | — | 1.002.227 lei | 1.249.213 lei | -244.707 lei |
| 2008 | — | -120.549 lei | — | 1.011.959 lei | 1.181.213 lei | -167.325 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 3.513 lei
- Cheltuieli totale
- 58.098 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 54.585 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 54.585 lei
- Active imobilizate
- 996.833 lei
- Active circulante
- 53.211 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.211 lei
- Datorii
- 1.835.501 lei
- Capitaluri
- -784.240 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 6.143 lei
- Cheltuieli totale
- 17.041 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.898 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.898 lei
- Active imobilizate
- 996.833 lei
- Active circulante
- 62.993 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.993 lei
- Datorii
- 1.790.676 lei
- Capitaluri
- -729.655 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 34.169 lei
- Cheltuieli totale
- 54.551 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.382 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.382 lei
- Active imobilizate
- 996.833 lei
- Active circulante
- 74.082 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 74.082 lei
- Datorii
- 1.790.856 lei
- Capitaluri
- -718.757 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 7011 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.1)
- 7012 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.1)
- 7020 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.1)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 19 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.