DG CONS TEHNOLOGY SRL-D
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpia Turzii, înmatriculată la 11 martie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- DG CONS TEHNOLOGY SRL-D
- CUI
- 32906178
- Nr. înmatriculare
- J12/884/2014
- EUID
- ROONRC.J12/884/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 martie 2014
Sediu social
- Adresă
- GHEORGHE BARIȚIU, nr. 20, Municipiul Câmpia Turzii, Cluj
- Localitate
- Municipiul Câmpia Turzii, Cluj
- Cod poștal
- 405100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 oct)
- Inactiv fiscal
- da (din 3 dec)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.03.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BARŞON GEANE SEBASTIAN — administrator
- LAZAR DOMINIC OVIDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Cluj; ultimul an depus este 2017.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 90.000 lei | 12.323 lei | 1 | 322.190 lei | 296.877 lei | -24.687 lei |
| 2016 | — | -37.596 lei | 2 | 332.190 lei | 269.200 lei | -37.010 lei |
| 2015 | 40.000 lei | 2.373 lei | 3 | 194.220 lei | 93.767 lei | 3.278 lei |
| 2014 | 4.000 lei | 900 lei | 3 | 5.205 lei | 4.055 lei | 1.150 lei |
Toți indicatorii
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 90.000 lei
- Venituri totale
- 140.000 lei
- Cheltuieli totale
- 127.677 lei
- Profit brut
- 12.323 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.323 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 50.000 lei
- Active circulante
- 272.190 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 272.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 190 lei
- Datorii
- 296.877 lei
- Capitaluri
- -24.687 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 37.596 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 37.596 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 37.596 lei
- Active imobilizate
- 150.000 lei
- Active circulante
- 182.190 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 182.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 190 lei
- Datorii
- 269.200 lei
- Capitaluri
- -37.010 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.000 lei
- Venituri totale
- 40.000 lei
- Cheltuieli totale
- 37.175 lei
- Profit brut
- 2.825 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.373 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 150.000 lei
- Active circulante
- 44.220 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 44.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 220 lei
- Datorii
- 93.767 lei
- Capitaluri
- 3.278 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2014 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.000 lei
- Venituri totale
- 4.000 lei
- Cheltuieli totale
- 2.929 lei
- Profit brut
- 1.071 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 900 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 642 lei
- Active circulante
- 4.563 lei
- Stocuri
- 109 lei
- Creanțe
- 4.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 454 lei
- Datorii
- 4.055 lei
- Capitaluri
- 1.150 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 2399 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3821 · Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.2)
- 3822 · Tratarea și eliminarea deșeurilor periculoase (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2020
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Înregistrare în scopuri de TVA
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înmatriculare la registrul comerțului