DESTRES COMPANY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Ovidiu, Oraș Ovidiu, înmatriculată la 5 mai 2023.
Identitate
- Denumire legală
- DESTRES COMPANY S.R.L.
- CUI
- 48112130
- Nr. înmatriculare
- J2023001556132
- EUID
- ROONRC.J2023001556132
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 mai 2023
Sediu social
- Adresă
- CĂMINULUI, nr. 63, CAM.1, Loc. Ovidiu, Oraș Ovidiu, Constanța
- Localitate
- Loc. Ovidiu, Oraș Ovidiu, Constanța
- Cod poștal
- 905900
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.05.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ARDELEANU ANTONIO — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 5 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3240, județul Constanța. Locul 5.666 din 25.866 în tot județul, și locul 3.311 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 24%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 935.835 lei | -220.664 lei | 5 | 189.447 lei | 271.024 lei | -81.577 lei |
| 2024 | 1.238.063 lei | 179.373 lei | 4 | 358.193 lei | 138.639 lei | 224.109 lei |
| 2023 | 299.687 lei | 44.535 lei | 2 | 81.580 lei | 36.845 lei | 44.735 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 935.835 lei
- Venituri totale
- 940.809 lei
- Cheltuieli totale
- 1.140.236 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 199.427 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 220.664 lei
- Active imobilizate
- 16.372 lei
- Active circulante
- 173.075 lei
- Stocuri
- 45.031 lei
- Creanțe
- 102.124 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.920 lei
- Datorii
- 271.024 lei
- Capitaluri
- -81.577 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.238.063 lei
- Venituri totale
- 1.244.794 lei
- Cheltuieli totale
- 1.035.937 lei
- Profit brut
- 208.857 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 179.373 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.018 lei
- Active circulante
- 339.175 lei
- Stocuri
- 74.329 lei
- Creanțe
- 78.947 lei
- Casa și conturi la bănci
- 185.899 lei
- Datorii
- 138.639 lei
- Capitaluri
- 224.109 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 299.687 lei
- Venituri totale
- 299.751 lei
- Cheltuieli totale
- 252.223 lei
- Profit brut
- 47.528 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.535 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.235 lei
- Active circulante
- 79.345 lei
- Stocuri
- 33.327 lei
- Creanțe
- 23.828 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.190 lei
- Datorii
- 36.845 lei
- Capitaluri
- 44.735 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4769 · Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5310 · Activități poștale desfășurate sub obligativitatea serviciului universal (CAEN Rev.3)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5912 · Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5914 · Proiecția de filme cinematografice (CAEN Rev.3)
- 6020 · Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului