DESIGN MO FACTORY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 6 aprilie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- DESIGN MO FACTORY S.R.L.
- CUI
- 44054886
- Nr. înmatriculare
- J40/6184/2021
- EUID
- ROONRC.J40/6184/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 aprilie 2021
Sediu social
- Adresă
- ȘTIUCII, nr. 64-72, CORP E, IMOBIL 5, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 3 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.04.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ISTRATESCU GEORGE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 8.662 lei | -9.838 lei | — | 25.603 lei | 15.790 lei | 9.813 lei |
| 2022 | 51.065 lei | 64.298 lei | 1 | 152.635 lei | 88.336 lei | 64.299 lei |
| 2021 | 49.865 lei | 40.656 lei | — | 61.990 lei | 21.333 lei | 40.657 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.662 lei
- Venituri totale
- 8.662 lei
- Cheltuieli totale
- 18.413 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.751 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.838 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.603 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 24.304 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.299 lei
- Datorii
- 15.790 lei
- Capitaluri
- 9.813 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.065 lei
- Venituri totale
- 73.010 lei
- Cheltuieli totale
- 6.989 lei
- Profit brut
- 66.021 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.298 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 152.635 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 150.538 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.097 lei
- Datorii
- 88.336 lei
- Capitaluri
- 64.299 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.865 lei
- Venituri totale
- 49.870 lei
- Cheltuieli totale
- 7.768 lei
- Profit brut
- 42.102 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.656 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 50 lei
- Active circulante
- 61.940 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 42.641 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.299 lei
- Datorii
- 21.333 lei
- Capitaluri
- 40.657 lei
- Capital subscris vărsat
- 1 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3101 · Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN Rev.2)
- 3102 · Fabricarea de mobilă pentru bucătării (CAEN Rev.2)
- 3103 · Fabricarea de saltele și somiere (CAEN Rev.2)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului