DERATIZAT MAIOR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Abrămuț, Comuna Petreu, înmatriculată la 18 februarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- DERATIZAT MAIOR S.R.L.
- CUI
- 42279556
- Nr. înmatriculare
- J2020000309055
- EUID
- ROONRC.J2020000309055
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 februarie 2020
Sediu social
- Adresă
- ABRĂMUȚ, nr. 107, Sat Abrămuț, Comuna Petreu, Bihor
- Localitate
- Sat Abrămuț, Comuna Petreu, Bihor
- Cod poștal
- 417015
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 28 apr)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 22.01.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MAIOR SEBASTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 33 din 49 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6832, județul Bihor, peste 35% dintre firmele clasei. Locul 14.947 din 22.588 în tot județul, și locul 8.783 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 50%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 118.360 lei | 42.306 lei | 1 | 54.048 lei | 11.542 lei | 42.506 lei |
| 2024 | 78.823 lei | 25.410 lei | 0 | 32.198 lei | 6.888 lei | 25.310 lei |
| 2023 | — | 0 lei | 0 | 300 lei | 400 lei | -100 lei |
| 2022 | — | 0 lei | 0 | 300 lei | 400 lei | -100 lei |
| 2021 | — | -200 lei | 0 | 300 lei | 400 lei | -100 lei |
| 2020 | — | -100 lei | — | — | 100 lei | -100 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 118.360 lei
- Venituri totale
- 118.360 lei
- Cheltuieli totale
- 68.187 lei
- Profit brut
- 50.173 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.306 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.150 lei
- Active circulante
- 34.898 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.561 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.337 lei
- Datorii
- 11.542 lei
- Capitaluri
- 42.506 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 78.823 lei
- Venituri totale
- 78.823 lei
- Cheltuieli totale
- 48.687 lei
- Profit brut
- 30.136 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.410 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.357 lei
- Active circulante
- 10.841 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.341 lei
- Datorii
- 6.888 lei
- Capitaluri
- 25.310 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 300 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 300 lei
- Datorii
- 400 lei
- Capitaluri
- -100 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Reactivată fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
- Înmatriculare la registrul comerțului