DEPOZIT D.A.FLOWERS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Ploiești, înmatriculată la 14 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- DEPOZIT D.A.FLOWERS S.R.L.
- CUI
- 45634075
- Nr. înmatriculare
- J2022000425292
- EUID
- ROONRC.J2022000425292
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- SONDELOR, nr. 58, et. PARTER, ap. 3, Municipiul Ploiești, Prahova
- Localitate
- Municipiul Ploiești, Prahova
- Cod poștal
- 100272
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ILIESCU CRISTIAN — administrator
- RADU ALINA-MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 8 din 13 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4622, județul Prahova, peste 46% dintre firmele clasei. Locul 5.524 din 21.767 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 52%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 735.857 lei | 18.956 lei | — | 687.880 lei | 772.386 lei | -84.506 lei |
| 2024 | 483.145 lei | 2.101 lei | — | 484.797 lei | 588.259 lei | -103.462 lei |
| 2023 | 564.110 lei | -31.654 lei | — | 220.147 lei | 325.710 lei | -105.563 lei |
| 2022 | 324.698 lei | -74.109 lei | — | 112.340 lei | 186.249 lei | -73.909 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 735.857 lei
- Venituri totale
- 739.387 lei
- Cheltuieli totale
- 716.820 lei
- Profit brut
- 22.567 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.956 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.180 lei
- Active circulante
- 684.700 lei
- Stocuri
- 611.256 lei
- Creanțe
- 10.527 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.917 lei
- Datorii
- 772.386 lei
- Capitaluri
- -84.506 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 483.145 lei
- Venituri totale
- 484.848 lei
- Cheltuieli totale
- 482.747 lei
- Profit brut
- 2.101 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.101 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.813 lei
- Active circulante
- 473.984 lei
- Stocuri
- 431.813 lei
- Creanțe
- 6.960 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.211 lei
- Datorii
- 588.259 lei
- Capitaluri
- -103.462 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 564.110 lei
- Venituri totale
- 567.760 lei
- Cheltuieli totale
- 599.414 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31.654 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 31.654 lei
- Active imobilizate
- 18.445 lei
- Active circulante
- 201.702 lei
- Stocuri
- 171.366 lei
- Creanțe
- 16.475 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.861 lei
- Datorii
- 325.710 lei
- Capitaluri
- -105.563 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 324.698 lei
- Venituri totale
- 326.967 lei
- Cheltuieli totale
- 391.285 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 64.318 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 74.109 lei
- Active imobilizate
- 26.078 lei
- Active circulante
- 86.262 lei
- Stocuri
- 68.824 lei
- Creanțe
- 3.084 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.354 lei
- Datorii
- 186.249 lei
- Capitaluri
- -73.909 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 7414 · Alte activități de design specializat (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului