DEPARTAMENT TEHNIC IT&C SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târgu Mureș, înmatriculată la 31 martie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- DEPARTAMENT TEHNIC IT&C SRL
- CUI
- 34305476
- Nr. înmatriculare
- J2015000326261
- EUID
- ROONRC.J2015000326261
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 martie 2015
Sediu social
- Adresă
- ARGEȘULUI, nr. 4, ap. 21, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Localitate
- Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Cod poștal
- 540081
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 28 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.03.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VULCU RADU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Mureș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 5.149 lei | — | 33.053 lei | 13.828 lei | 19.225 lei |
| 2024 | — | 4.940 lei | — | 23.270 lei | 9.194 lei | 14.076 lei |
| 2020 | 19.394 lei | -3.566 lei | — | 5.388 lei | 5.301 lei | 87 lei |
| 2019 | 10.683 lei | -11.219 lei | 0 | 7.889 lei | 711 lei | 7.178 lei |
| 2018 | 67.908 lei | 48.758 lei | 1 | 61.824 lei | 3.427 lei | 58.397 lei |
| 2017 | 57.835 lei | 9.397 lei | 1 | 29.098 lei | 19.459 lei | 9.639 lei |
| 2016 | 40.285 lei | 35.516 lei | — | 38.233 lei | 2.401 lei | 35.832 lei |
| 2015 | 23.465 lei | 21.175 lei | — | 23.732 lei | 2.357 lei | 21.375 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 18.265 lei
- Cheltuieli totale
- 12.066 lei
- Profit brut
- 6.199 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.149 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 998 lei
- Active circulante
- 32.055 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 32.055 lei
- Datorii
- 13.828 lei
- Capitaluri
- 19.225 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 14.486 lei
- Cheltuieli totale
- 8.501 lei
- Profit brut
- 5.985 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.940 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.979 lei
- Active circulante
- 15.291 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15.291 lei
- Datorii
- 9.194 lei
- Capitaluri
- 14.076 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.394 lei
- Venituri totale
- 19.394 lei
- Cheltuieli totale
- 22.453 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.059 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.566 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.388 lei
- Stocuri
- 1.075 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.313 lei
- Datorii
- 5.301 lei
- Capitaluri
- 87 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.683 lei
- Venituri totale
- 10.683 lei
- Cheltuieli totale
- 21.582 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.899 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.219 lei
- Active imobilizate
- 3.073 lei
- Active circulante
- 4.816 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 80 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.736 lei
- Datorii
- 711 lei
- Capitaluri
- 7.178 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.908 lei
- Venituri totale
- 67.910 lei
- Cheltuieli totale
- 17.166 lei
- Profit brut
- 50.744 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.758 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.315 lei
- Active circulante
- 48.509 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.825 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.684 lei
- Datorii
- 3.427 lei
- Capitaluri
- 58.397 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 57.835 lei
- Venituri totale
- 57.837 lei
- Cheltuieli totale
- 46.966 lei
- Profit brut
- 10.871 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.397 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.298 lei
- Active circulante
- 15.800 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 57 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.743 lei
- Datorii
- 19.459 lei
- Capitaluri
- 9.639 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.285 lei
- Venituri totale
- 40.286 lei
- Cheltuieli totale
- 3.561 lei
- Profit brut
- 36.725 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.516 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.838 lei
- Active circulante
- 36.395 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 36.395 lei
- Datorii
- 2.401 lei
- Capitaluri
- 35.832 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.465 lei
- Venituri totale
- 23.465 lei
- Cheltuieli totale
- 1.585 lei
- Profit brut
- 21.880 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 21.175 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 2.956 lei
- Active circulante
- 20.776 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 20.776 lei
- Datorii
- 2.357 lei
- Capitaluri
- 21.375 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 4 cumpărături directe, de la o autoritate contractantă · valoare însumată de cel mult 10 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA4 atribuiri · cel mult 10 mii lei
Ultimele 4 atribuiri
- T2 2019Cumpărare directă nr. DA22864403
incarcare tonere
1.705 lei · SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA · CPV 30125110-5 · Cumparare directa
- T1 2019Cumpărare directă nr. DA22305374
incarcare cartuse
2.680 lei · SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA · CPV 30125110-5 · Cumparare directa
- T1 2019Cumpărare directă nr. DA22414231
incarcare cartuse
2.940 lei · SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA · CPV 30125110-5 · Cumparare directa
- T1 2019Cumpărare directă nr. DA22540038
incarcare cartuse
2.965 lei · SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA · CPV 30125110-5 · Cumparare directa
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8240 · Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9510 · Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului