DEO DENTAL OFFICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 12 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- DEO DENTAL OFFICE S.R.L.
- CUI
- 46458171
- Nr. înmatriculare
- J2022004194121
- EUID
- ROONRC.J2022004194121
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- TEODOR MIHALI, nr. 39-43, et. VI, ap. 613, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DEAC LARISA-SIMONA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 404 din 627 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Cluj, peste 36% dintre firmele clasei. Locul 22.759 din 42.438 în tot județul, și locul 8.414 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 111%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 183.725 lei | -29.946 lei | 2 | 177.723 lei | 213.409 lei | -172.708 lei |
| 2024 | 87.048 lei | -120.374 lei | 2 | 278.456 lei | 256.402 lei | -142.762 lei |
| 2023 | — | -37.120 lei | 1 | 231.673 lei | 268.593 lei | -36.920 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 183.725 lei
- Venituri totale
- 215.612 lei
- Cheltuieli totale
- 245.558 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 29.946 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 29.946 lei
- Active imobilizate
- 176.123 lei
- Active circulante
- 1.600 lei
- Stocuri
- 170 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.430 lei
- Datorii
- 213.409 lei
- Capitaluri
- -172.708 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 87.048 lei
- Venituri totale
- 133.903 lei
- Cheltuieli totale
- 254.277 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 120.374 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 120.374 lei
- Active imobilizate
- 211.000 lei
- Active circulante
- 67.456 lei
- Stocuri
- 170 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 67.286 lei
- Datorii
- 256.402 lei
- Capitaluri
- -142.762 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 1.150 lei
- Cheltuieli totale
- 38.270 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 37.120 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 37.120 lei
- Active imobilizate
- 231.346 lei
- Active circulante
- 327 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 197 lei
- Casa și conturi la bănci
- 130 lei
- Datorii
- 268.593 lei
- Capitaluri
- -36.920 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 3250 · Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice (CAEN Rev.2)
- 7211 · Cercetare- dezvoltare în biotehnologie (CAEN Rev.2)
- 7219 · Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie (CAEN Rev.2)
- 8560 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Înmatriculare la registrul comerțului