DENYMAN THERM S.R.L.-D.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea, înmatriculată la 20 octombrie 2015.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- DENYMAN THERM S.R.L.-D.
- CUI
- 35145594
- Nr. înmatriculare
- J38/630/2015
- EUID
- ROONRC.J38/630/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 octombrie 2015
Sediu social
- Adresă
- JIULUI, nr. 2, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Localitate
- Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Cod poștal
- 240118
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | 0 lei | — | 457.566 lei | 14.611 lei | 442.955 lei |
| 2017 | 537.075 lei | 384.486 lei | — | 459.066 lei | 16.111 lei | 442.955 lei |
| 2016 | 170.845 lei | 55.728 lei | 1 | 62.587 lei | 4.118 lei | 58.469 lei |
| 2015 | 15.752 lei | 2.541 lei | 1 | 11.516 lei | 8.775 lei | 2.741 lei |
Toți indicatorii
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 457.566 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 82.857 lei
- Casa și conturi la bănci
- 374.709 lei
- Datorii
- 14.611 lei
- Capitaluri
- 442.955 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 537.075 lei
- Venituri totale
- 537.075 lei
- Cheltuieli totale
- 136.477 lei
- Profit brut
- 400.598 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 384.486 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 459.066 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 82.857 lei
- Casa și conturi la bănci
- 376.209 lei
- Datorii
- 16.111 lei
- Capitaluri
- 442.955 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 170.845 lei
- Venituri totale
- 170.860 lei
- Cheltuieli totale
- 110.006 lei
- Profit brut
- 60.854 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 55.728 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 62.587 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 58.231 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.356 lei
- Datorii
- 4.118 lei
- Capitaluri
- 58.469 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.752 lei
- Venituri totale
- 15.752 lei
- Cheltuieli totale
- 12.738 lei
- Profit brut
- 3.014 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.541 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.516 lei
- Stocuri
- 4.861 lei
- Creanțe
- 5.505 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.150 lei
- Datorii
- 8.775 lei
- Capitaluri
- 2.741 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 2442 · Metalurgia aluminiului (CAEN Rev.2)
- 2443 · Producția plumbului, zincului și cositorului (CAEN Rev.2)
- 2444 · Metalurgia cuprului (CAEN Rev.2)
- 2445 · Producția altor metale neferoase (CAEN Rev.2)
- 2451 · Turnarea fontei (CAEN Rev.2)
- 2452 · Turnarea oțelului (CAEN Rev.2)
- 2453 · Turnarea metalelor neferoase ușoare (CAEN Rev.2)
- 2454 · Turnarea altor metale neferoase (CAEN Rev.2)
- 4671 · Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN Rev.2)
- 4672 · Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4675 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)
- 4676 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.2)
- 4677 · Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului