DENTAL MASTER COACH S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Chișoda, Comuna Giroc, înmatriculată la 15 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- DENTAL MASTER COACH S.R.L.
- CUI
- 45640840
- Nr. înmatriculare
- J2022000610355
- EUID
- ROONRC.J2022000610355
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- COOPERATORILOR, nr. 78A, Sat Chișoda, Comuna Giroc, Timiș
- Localitate
- Sat Chișoda, Comuna Giroc, Timiș
- Cod poștal
- 307221
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BORȘANU IOAN-ACHIM — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 234 din 435 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8559, județul Timiș, peste 46% dintre firmele clasei. Locul 19.577 din 31.408 în tot județul, și locul 10.371 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 138.809 lei | 11.825 lei | 1 | 88.282 lei | 4.474 lei | 83.808 lei |
| 2024 | 156.098 lei | 50.716 lei | 1 | 88.363 lei | 16.379 lei | 71.984 lei |
| 2023 | 186.061 lei | 56.367 lei | 1 | 123.361 lei | 4.888 lei | 118.473 lei |
| 2022 | 156.420 lei | 121.906 lei | 1 | 176.443 lei | 54.337 lei | 122.106 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 138.809 lei
- Venituri totale
- 138.809 lei
- Cheltuieli totale
- 123.939 lei
- Profit brut
- 14.870 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.825 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 36.234 lei
- Active circulante
- 52.048 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 52.048 lei
- Datorii
- 4.474 lei
- Capitaluri
- 83.808 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 156.098 lei
- Venituri totale
- 156.198 lei
- Cheltuieli totale
- 95.572 lei
- Profit brut
- 60.626 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.716 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.011 lei
- Active circulante
- 58.352 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 58.352 lei
- Datorii
- 16.379 lei
- Capitaluri
- 71.984 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 186.061 lei
- Venituri totale
- 186.061 lei
- Cheltuieli totale
- 127.834 lei
- Profit brut
- 58.227 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.367 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 25.069 lei
- Active circulante
- 98.292 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 98.292 lei
- Datorii
- 4.888 lei
- Capitaluri
- 118.473 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 156.420 lei
- Venituri totale
- 156.420 lei
- Cheltuieli totale
- 31.173 lei
- Profit brut
- 125.247 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 121.906 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.203 lei
- Active circulante
- 161.240 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 63.279 lei
- Casa și conturi la bănci
- 97.961 lei
- Datorii
- 54.337 lei
- Capitaluri
- 122.106 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 3250 · Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice (CAEN Rev.2)
- 4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice (CAEN Rev.2)
- 4761 · Comerț cu amănuntul al cărților, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8560 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului