DENTAL CONCEPT SURGERY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 28 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- DENTAL CONCEPT SURGERY S.R.L.
- CUI
- 47094940
- Nr. înmatriculare
- J2022021614408
- EUID
- ROONRC.J2022021614408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- VITAN, nr. 104, bl. V42A, sc. A, et. 4, ap. 15, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 31298
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ROTARU CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 430 din 2.348 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, municipiul București, peste 82% dintre firmele clasei. Locul 31.807 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 10%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 892.140 lei | 820.928 lei | 1 | 2.025.563 lei | 1.204.425 lei | 821.168 lei |
| 2024 | 812.760 lei | 747.319 lei | 1 | 759.961 lei | 12.402 lei | 747.559 lei |
| 2023 | 771.662 lei | 722.395 lei | 1 | 874.850 lei | 4.349 lei | 870.501 lei |
| 2022 | 151.178 lei | 147.906 lei | 1 | 151.206 lei | 3.100 lei | 148.106 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 892.140 lei
- Venituri totale
- 928.016 lei
- Cheltuieli totale
- 80.221 lei
- Profit brut
- 847.795 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 820.928 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.081 lei
- Active circulante
- 2.022.482 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 668.594 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.353.888 lei
- Datorii
- 1.204.425 lei
- Capitaluri
- 821.168 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 812.760 lei
- Venituri totale
- 821.179 lei
- Cheltuieli totale
- 49.718 lei
- Profit brut
- 771.461 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 747.319 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.532 lei
- Active circulante
- 755.429 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.174 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.255 lei
- Datorii
- 12.402 lei
- Capitaluri
- 747.559 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 771.662 lei
- Venituri totale
- 771.662 lei
- Cheltuieli totale
- 42.708 lei
- Profit brut
- 728.954 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 722.395 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.383 lei
- Active circulante
- 867.467 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 524.808 lei
- Casa și conturi la bănci
- 342.659 lei
- Datorii
- 4.349 lei
- Capitaluri
- 870.501 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 151.178 lei
- Venituri totale
- 151.178 lei
- Cheltuieli totale
- 1.790 lei
- Profit brut
- 149.388 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 147.906 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 151.206 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.143 lei
- Casa și conturi la bănci
- 135.063 lei
- Datorii
- 3.100 lei
- Capitaluri
- 148.106 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.3)
- 8699 · Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului