DENTAL BLUCLINIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Bicaz, Oraș Bicaz, înmatriculată la 24 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- DENTAL BLUCLINIC S.R.L.
- CUI
- 45703906
- Nr. înmatriculare
- J2022000231275
- EUID
- ROONRC.J2022000231275
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- MUNCII, nr. 42, Loc. Bicaz, Oraș Bicaz, Neamț
- Localitate
- Loc. Bicaz, Oraș Bicaz, Neamț
- Cod poștal
- 615100
Contact
- Telefon
- 0753 817 297
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 22 aprilie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DUDANU GEORGIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 62 din 162 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Neamț, peste 62% dintre firmele clasei. Locul 3.883 din 10.134 în tot județul, și locul 2.734 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 381.715 lei | -21.314 lei | 2 | 575.080 lei | 590.405 lei | -15.325 lei |
| 2024 | 396.280 lei | 24.452 lei | 2 | 569.161 lei | 563.172 lei | 5.989 lei |
| 2023 | 163.649 lei | -18.703 lei | 1 | 601.450 lei | 619.913 lei | -18.463 lei |
| 2022 | 97.835 lei | 61.395 lei | 1 | 390.923 lei | 329.328 lei | 61.595 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 381.715 lei
- Venituri totale
- 383.158 lei
- Cheltuieli totale
- 392.978 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.820 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.314 lei
- Active imobilizate
- 546.373 lei
- Active circulante
- 28.707 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 28.707 lei
- Datorii
- 590.405 lei
- Capitaluri
- -15.325 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 396.280 lei
- Venituri totale
- 396.280 lei
- Cheltuieli totale
- 360.096 lei
- Profit brut
- 36.184 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.452 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 530.682 lei
- Active circulante
- 38.479 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 38.479 lei
- Datorii
- 563.172 lei
- Capitaluri
- 5.989 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 163.649 lei
- Venituri totale
- 163.649 lei
- Cheltuieli totale
- 180.715 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.066 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.703 lei
- Active imobilizate
- 552.156 lei
- Active circulante
- 49.294 lei
- Stocuri
- 1.400 lei
- Creanțe
- 24.686 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.208 lei
- Datorii
- 619.913 lei
- Capitaluri
- -18.463 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.3)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.3)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.3)
- 8699 · Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului