DENLARIPATRICIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 28 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- DENLARIPATRICIA S.R.L.
- CUI
- 45721791
- Nr. înmatriculare
- J35/870/2022
- EUID
- ROONRC.J35/870/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- LAZĂR GHEORGHE, nr. 9, et. 3, SPATIUL HQC 315, CORPUL C, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300081
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 26 nov)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 20 nov)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IUHOS PETRONELA-PARASCHIVA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 273 din 533 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4100, județul Timiș, peste 49% dintre firmele clasei. Locul 15.353 din 31.408 în tot județul, și locul 6.848 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 36%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 241.832 lei | 48.689 lei | 2 | 133.006 lei | 84.077 lei | 48.929 lei |
| 2024 | 379.121 lei | 205.599 lei | 2 | 248.111 lei | 22.197 lei | 225.914 lei |
| 2023 | 110.898 lei | -4.376 lei | 2 | 41.648 lei | 21.333 lei | 20.315 lei |
| 2022 | 48.490 lei | 24.491 lei | 1 | 28.945 lei | 4.254 lei | 24.691 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 241.832 lei
- Venituri totale
- 243.075 lei
- Cheltuieli totale
- 191.955 lei
- Profit brut
- 51.120 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.689 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 446 lei
- Active circulante
- 132.560 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 115.520 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.040 lei
- Datorii
- 84.077 lei
- Capitaluri
- 48.929 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 379.121 lei
- Venituri totale
- 379.194 lei
- Cheltuieli totale
- 169.803 lei
- Profit brut
- 209.391 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 205.599 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 446 lei
- Active circulante
- 247.665 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 235.101 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.564 lei
- Datorii
- 22.197 lei
- Capitaluri
- 225.914 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 110.898 lei
- Venituri totale
- 110.898 lei
- Cheltuieli totale
- 114.165 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.267 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.376 lei
- Active imobilizate
- 446 lei
- Active circulante
- 41.202 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 41.202 lei
- Datorii
- 21.333 lei
- Capitaluri
- 20.315 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.490 lei
- Venituri totale
- 48.490 lei
- Cheltuieli totale
- 23.034 lei
- Profit brut
- 25.456 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.491 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 28.945 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 28.945 lei
- Datorii
- 4.254 lei
- Capitaluri
- 24.691 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului