DENIS OȚEL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Călan, Oraș Călan, înmatriculată la 21 septembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- DENIS OȚEL S.R.L.
- CUI
- 43073464
- Nr. înmatriculare
- J2020000983200
- EUID
- ROONRC.J2020000983200
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 septembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- OVID DENSUȘIANU, bl. 6, sc. C, et. 1, ap. 28, Loc. Călan, Oraș Călan, Hunedoara
- Localitate
- Loc. Călan, Oraș Călan, Hunedoara
- Cod poștal
- 335300
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.09.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- OŢEL GHERASIM — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 48 din 51 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8121, județul Hunedoara, peste 8% dintre firmele clasei. Locul 10.061 din 10.481 în tot județul, și locul 7.454 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 100%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | -174 lei | 0 | 2.336 lei | 0 lei | 2.336 lei |
| 2024 | 10.750 lei | 3.909 lei | 0 | 2.764 lei | 254 lei | 2.510 lei |
| 2023 | 82.920 lei | -1.679 lei | 3 | 10.457 lei | 11.856 lei | -1.399 lei |
| 2022 | 79.160 lei | 30.712 lei | 3 | 35.555 lei | 4.643 lei | 30.912 lei |
| 2021 | 78.895 lei | 36.283 lei | 4 | 29.290 lei | 2.897 lei | 26.393 lei |
| 2020 | 7.020 lei | -10.090 lei | 1 | 666 lei | 10.556 lei | -9.890 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 174 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 174 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 174 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 2.336 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.336 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 2.336 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.750 lei
- Venituri totale
- 22.000 lei
- Cheltuieli totale
- 17.316 lei
- Profit brut
- 4.684 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.909 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.764 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.764 lei
- Datorii
- 254 lei
- Capitaluri
- 2.510 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 82.920 lei
- Venituri totale
- 163.920 lei
- Cheltuieli totale
- 164.767 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 847 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.679 lei
- Active imobilizate
- 8.480 lei
- Active circulante
- 1.977 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.977 lei
- Datorii
- 11.856 lei
- Capitaluri
- -1.399 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 79.160 lei
- Venituri totale
- 148.910 lei
- Cheltuieli totale
- 117.619 lei
- Profit brut
- 31.291 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.712 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.480 lei
- Active circulante
- 27.075 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.075 lei
- Datorii
- 4.643 lei
- Capitaluri
- 30.912 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 78.895 lei
- Venituri totale
- 184.195 lei
- Cheltuieli totale
- 147.758 lei
- Profit brut
- 36.437 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.283 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.480 lei
- Active circulante
- 20.810 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.810 lei
- Datorii
- 2.897 lei
- Capitaluri
- 26.393 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.020 lei
- Venituri totale
- 18.270 lei
- Cheltuieli totale
- 28.290 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.020 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.090 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 666 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 666 lei
- Datorii
- 10.556 lei
- Capitaluri
- -9.890 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului