DENIS EXTREME TRANS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Medgidia, înmatriculată la 29 iulie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- DENIS EXTREME TRANS S.R.L.
- CUI
- 42840275
- Nr. înmatriculare
- J13/1846/2020
- EUID
- ROONRC.J13/1846/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 iulie 2020
Sediu social
- Adresă
- FRASINULUI, nr. 7, Municipiul Medgidia, Constanța
- Localitate
- Municipiul Medgidia, Constanța
- Cod poștal
- 905600
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 apr)
- Inactiv fiscal
- da (din 20 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.07.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MUSA DENIS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Constanța; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 379.719 lei | 15.048 lei | 1 | 143.364 lei | 69.128 lei | 74.236 lei |
| 2022 | 501.153 lei | 122.564 lei | 1 | 292.569 lei | 172.148 lei | 120.421 lei |
| 2021 | 455.243 lei | 912 lei | 1 | 350.793 lei | 352.937 lei | -2.144 lei |
| 2020 | 60.534 lei | -3.256 lei | 0 | 87.202 lei | 90.258 lei | -3.056 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 379.719 lei
- Venituri totale
- 386.629 lei
- Cheltuieli totale
- 367.739 lei
- Profit brut
- 18.890 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.048 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.273 lei
- Active circulante
- 127.091 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 107.551 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.540 lei
- Datorii
- 69.128 lei
- Capitaluri
- 74.236 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 501.153 lei
- Venituri totale
- 535.059 lei
- Cheltuieli totale
- 407.144 lei
- Profit brut
- 127.915 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 122.564 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.836 lei
- Active circulante
- 281.733 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 265.001 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.732 lei
- Datorii
- 172.148 lei
- Capitaluri
- 120.421 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 455.243 lei
- Venituri totale
- 459.580 lei
- Cheltuieli totale
- 454.089 lei
- Profit brut
- 5.491 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 912 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.900 lei
- Active circulante
- 335.893 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 330.109 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.784 lei
- Datorii
- 352.937 lei
- Capitaluri
- -2.144 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 60.534 lei
- Venituri totale
- 60.534 lei
- Cheltuieli totale
- 63.185 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.651 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.256 lei
- Active imobilizate
- 21.052 lei
- Active circulante
- 66.150 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 65.472 lei
- Casa și conturi la bănci
- 678 lei
- Datorii
- 90.258 lei
- Capitaluri
- -3.056 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului