DENIS DUMI TRANS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brăila, înmatriculată la 16 decembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- DENIS DUMI TRANS S.R.L.
- CUI
- 47328366
- Nr. înmatriculare
- J2022000936097
- EUID
- ROONRC.J2022000936097
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 decembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- CĂLĂRAȘILOR, nr. 66, bl. 14, sc. 1, et. 1, ap. 1, Municipiul Brăila, Brăila
- Localitate
- Municipiul Brăila, Brăila
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.12.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DUMITRAȘCU RĂZVAN-GABRIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Brăila.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -80.847 lei | 2 | 266.329 lei | 357.626 lei | -91.297 lei |
| 2024 | — | -1.585 lei | 1 | — | 10.450 lei | -10.450 lei |
| 2023 | 473.617 lei | -9.065 lei | 2 | 7.329 lei | 16.194 lei | -8.865 lei |
| 2022 | — | -250 lei | — | 300 lei | 350 lei | -50 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 80.847 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 80.847 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 80.847 lei
- Active imobilizate
- 264.291 lei
- Active circulante
- 2.038 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.992 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46 lei
- Datorii
- 357.626 lei
- Capitaluri
- -91.297 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 15 lei
- Cheltuieli totale
- 1.600 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.585 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.585 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 10.450 lei
- Capitaluri
- -10.450 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 473.617 lei
- Venituri totale
- 474.438 lei
- Cheltuieli totale
- 478.761 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.323 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.065 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.329 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.502 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.827 lei
- Datorii
- 16.194 lei
- Capitaluri
- -8.865 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 250 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 250 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 250 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 300 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 300 lei
- Datorii
- 350 lei
- Capitaluri
- -50 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului