DEN EUROMINA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Valea Putnei, Comuna Pojorâta, înmatriculată la 12 martie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- DEN EUROMINA S.R.L.
- CUI
- 42403254
- Nr. înmatriculare
- J2020000341332
- EUID
- ROONRC.J2020000341332
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 martie 2020
Sediu social
- Adresă
- Transilvaniei, nr. 116, Sat Valea Putnei, Comuna Pojorâta, Suceava
- Localitate
- Sat Valea Putnei, Comuna Pojorâta, Suceava
- Cod poștal
- 727441
Contact
- Telefon
- 0744 383 573
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 8 mai 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.03.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ALBOI-ŞANDRU ALECSANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Suceava.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -82.305 lei | 1 | 280.635 lei | 567.006 lei | -286.371 lei |
| 2024 | — | -75.656 lei | 1 | 329.990 lei | 534.056 lei | -204.066 lei |
| 2023 | 7.602 lei | -132.690 lei | 1 | 424.694 lei | 553.104 lei | -128.410 lei |
| 2022 | 87.483 lei | 4.080 lei | 1 | 289.136 lei | 284.856 lei | 4.280 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 82.305 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 82.305 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 82.305 lei
- Active imobilizate
- 205.349 lei
- Active circulante
- 75.286 lei
- Stocuri
- 54.908 lei
- Creanțe
- 20.039 lei
- Casa și conturi la bănci
- 339 lei
- Datorii
- 567.006 lei
- Capitaluri
- -286.371 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 132.807 lei
- Cheltuieli totale
- 208.463 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 75.656 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 75.656 lei
- Active imobilizate
- 206.977 lei
- Active circulante
- 123.013 lei
- Stocuri
- 54.908 lei
- Creanțe
- 10.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.105 lei
- Datorii
- 534.056 lei
- Capitaluri
- -204.066 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.602 lei
- Venituri totale
- 265.727 lei
- Cheltuieli totale
- 395.770 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 130.043 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 132.690 lei
- Active imobilizate
- 359.852 lei
- Active circulante
- 64.842 lei
- Stocuri
- 51.521 lei
- Creanțe
- 10.440 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.881 lei
- Datorii
- 553.104 lei
- Capitaluri
- -128.410 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 87.483 lei
- Venituri totale
- 116.548 lei
- Cheltuieli totale
- 111.329 lei
- Profit brut
- 5.219 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.080 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 205.147 lei
- Active circulante
- 83.989 lei
- Stocuri
- 41.172 lei
- Creanțe
- 38.499 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.318 lei
- Datorii
- 284.856 lei
- Capitaluri
- 4.280 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 0811 · Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei (CAEN Rev.3)
- 0812 · Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului (CAEN Rev.3)
- 0899 · Alte activități extractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 0990 · Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelor (CAEN Rev.3)
- 2366 · Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos (CAEN Rev.3)
- 2370 · Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Înmatriculare la registrul comerțului