DELTA PROFESSIONAL FM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Ocna Mureș, Oraș Ocna Mureș, înmatriculată la 15 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- DELTA PROFESSIONAL FM S.R.L.
- CUI
- 39345447
- Nr. înmatriculare
- J1/456/2018
- EUID
- ROONRC.J1/456/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- NICOLAE IORGA, bl. 35, ap. 21, Loc. Ocna Mureș, Oraș Ocna Mureș, Alba
- Localitate
- Loc. Ocna Mureș, Oraș Ocna Mureș, Alba
- Cod poștal
- 515700
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POPA ANCUȚA FELICIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Alba; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 153.865 lei | 41.414 lei | 3 | 94.308 lei | 20.670 lei | 73.638 lei |
| 2020 | 81.237 lei | 7.431 lei | 1 | 42.506 lei | 9.572 lei | 32.934 lei |
| 2019 | 73.435 lei | 23.723 lei | 2 | 33.955 lei | 8.453 lei | 25.502 lei |
| 2018 | 7.406 lei | 1.579 lei | — | 2.001 lei | 222 lei | 1.779 lei |
Toți indicatorii
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 153.865 lei
- Venituri totale
- 153.868 lei
- Cheltuieli totale
- 110.920 lei
- Profit brut
- 42.948 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.414 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 94.308 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 29.608 lei
- Casa și conturi la bănci
- 64.700 lei
- Datorii
- 20.670 lei
- Capitaluri
- 73.638 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 81.237 lei
- Venituri totale
- 81.238 lei
- Cheltuieli totale
- 73.031 lei
- Profit brut
- 8.207 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.431 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 42.506 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.742 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.764 lei
- Datorii
- 9.572 lei
- Capitaluri
- 32.934 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.435 lei
- Venituri totale
- 73.435 lei
- Cheltuieli totale
- 48.978 lei
- Profit brut
- 24.457 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.723 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 33.955 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 915 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.040 lei
- Datorii
- 8.453 lei
- Capitaluri
- 25.502 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.406 lei
- Venituri totale
- 7.406 lei
- Cheltuieli totale
- 5.605 lei
- Profit brut
- 1.801 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.579 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.001 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 320 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.681 lei
- Datorii
- 222 lei
- Capitaluri
- 1.779 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 95 de cumpărături directe, de la 6 autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 1,0 mil. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- LICEUL GERMAN SEBES58 de atribuiri · cel mult 469 mii lei
- Colegiul National "Lucian Blaga" Sebes14 atribuiri · cel mult 291 mii lei
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA ALBA13 atribuiri · cel mult 89 mii lei
- CENTRUL CULTURAL LUCIAN BLAGA2 atribuiri · cel mult 86 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI6 atribuiri · cel mult 56 mii lei
- Oras Ocna Mures2 atribuiri · cel mult 16 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă3 loturi
SERVICII DE ADMINISTRATOR PATRIMONIU
3.800 lei · LICEUL GERMAN SEBES · CPV 75121000-0 Servicii administrative in invatamant (Rev.2)
- Cumpărare directă3 loturi
Servicii de ingrijitor
17.400 lei · LICEUL GERMAN SEBES · CPV 98341140-8 Servicii de ingrijitor de imobile (Rev.2)
- Cumpărare directă4 loturi
SERVICII DE SECRETARIAT
43.560 lei · Colegiul National "Lucian Blaga" Sebes · CPV 79500000-9 Servicii de asistenta in birou (Rev.2)
- Cumpărare directă
SERVICII DE CURATENIE
13.600 lei · OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA ALBA · CPV 90910000-9 Servicii de curatenie (Rev.2)
- Cumpărare directă3 loturi
Servicii de ingrijitor
17.400 lei · LICEUL GERMAN SEBES · CPV 98341140-8 Servicii de ingrijitor de imobile (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 9 februarie 2021 și 8 iunie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 6010 · Activități de difuzare a programelor de radio (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului