DELTA MONTAJ S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Ovidiu, Oraș Ovidiu, înmatriculată la 27 iulie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- DELTA MONTAJ S.R.L.
- CUI
- 48552425
- Nr. înmatriculare
- J2023002547133
- EUID
- ROONRC.J2023002547133
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 iulie 2023
Sediu social
- Adresă
- NAȚIONALĂ, nr. 195, bl. CD3, sc. C, et. 2, ap. 38, Loc. Ovidiu, Oraș Ovidiu, Constanța
- Localitate
- Loc. Ovidiu, Oraș Ovidiu, Constanța
- Cod poștal
- 905900
Contact
- Telefon
- 0725 031 675
Date declarate la Ministerul Finanțelor, actualizate la 1 mai 2026. Sunt datele pe care firma le-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.07.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CIOFU ANDREEA-MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 35 din 121 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2511, județul Constanța, peste 72% dintre firmele clasei. Locul 4.750 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 184%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.232.630 lei | 1.135.767 lei | 1 | 1.434.215 lei | 398.531 lei | 1.136.007 lei |
| 2024 | 433.686 lei | 350.975 lei | 1 | 402.165 lei | 50.950 lei | 351.215 lei |
| 2023 | 352.625 lei | 326.656 lei | 1 | 340.329 lei | 13.473 lei | 326.856 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.232.630 lei
- Venituri totale
- 1.136.500 lei
- Cheltuieli totale
- -33.145 lei
- Profit brut
- 1.169.645 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.135.767 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 672.234 lei
- Active circulante
- 761.981 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 760.856 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.125 lei
- Datorii
- 398.531 lei
- Capitaluri
- 1.136.007 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 433.686 lei
- Venituri totale
- 534.040 lei
- Cheltuieli totale
- 173.768 lei
- Profit brut
- 360.272 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 350.975 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 266.061 lei
- Active circulante
- 136.104 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 128.035 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.069 lei
- Datorii
- 50.950 lei
- Capitaluri
- 351.215 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 352.625 lei
- Venituri totale
- 352.891 lei
- Cheltuieli totale
- 22.780 lei
- Profit brut
- 330.111 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 326.656 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 85 lei
- Active circulante
- 340.244 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 78.119 lei
- Casa și conturi la bănci
- 262.125 lei
- Datorii
- 13.473 lei
- Capitaluri
- 326.856 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 9130 · Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului