DELTA HEALTH TRADE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 10 martie 2010.
Identitate
- Denumire legală
- DELTA HEALTH TRADE SRL
- CUI
- 26630360
- Nr. înmatriculare
- J2010002513402
- EUID
- ROONRC.J2010002513402
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 martie 2010
Sediu social
- Adresă
- NICOLAE CARAMFIL, nr. 85A, (parter:490 mp, etaj 1: 720 mp, etaj 5: 290mp, reprezentand o suprafata totala de 1.500 mp), București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 15 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 22.12.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CHREIH FADY CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 325 din 3.236 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6820, municipiul București, peste 90% dintre firmele clasei. Locul 11.064 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.705.181 lei | 1.043.065 lei | 1 | 10.392.894 lei | 387.941 lei | 10.004.953 lei |
| 2024 | 5.289.222 lei | 1.581.919 lei | 2 | 9.794.229 lei | 1.292.893 lei | 8.501.336 lei |
| 2023 | 5.164.883 lei | 1.187.832 lei | 2 | 11.092.307 lei | 2.672.892 lei | 8.419.415 lei |
| 2022 | 4.487.628 lei | 1.141.523 lei | 2 | 11.911.090 lei | 4.679.507 lei | 7.231.583 lei |
| 2021 | 4.298.552 lei | 919.455 lei | 2 | 7.230.599 lei | 1.140.539 lei | 6.090.060 lei |
| 2020 | 3.953.202 lei | -311.172 lei | 2 | 6.339.200 lei | 1.168.595 lei | 5.170.605 lei |
| 2019 | 4.698.198 lei | 1.217.898 lei | 3 | 6.593.631 lei | 1.112.064 lei | 5.481.777 lei |
| 2018 | 4.640.303 lei | 1.472.199 lei | 3 | 6.269.998 lei | 2.006.538 lei | 4.263.879 lei |
| 2017 | 4.274.203 lei | 1.035.803 lei | 2 | 6.414.868 lei | 3.624.734 lei | 2.791.680 lei |
| 2016 | 4.916.689 lei | 1.806.263 lei | 4 | 7.313.182 lei | 5.507.865 lei | 1.808.687 lei |
| 2015 | 5.951.771 lei | 1.411.587 lei | 4 | 8.970.984 lei | 7.535.771 lei | 1.439.024 lei |
| 2014 | 5.094.454 lei | -367.529 lei | 7 | 12.118.206 lei | 12.148.248 lei | 137.203 lei |
| 2013 | 4.992.314 lei | 441.173 lei | 8 | 5.885.238 lei | 5.372.160 lei | 504.732 lei |
| 2012 | 4.034.196 lei | -110.044 lei | 3 | 6.127.345 lei | 6.056.736 lei | 63.559 lei |
| 2011 | 4.176.538 lei | 220.461 lei | 1 | 4.015.750 lei | 3.472.815 lei | 173.603 lei |
| 2010 | 345.427 lei | -48.858 lei | 1 | 1.015.549 lei | 1.159.378 lei | -47.858 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.705.181 lei
- Venituri totale
- 5.275.480 lei
- Cheltuieli totale
- 4.064.175 lei
- Profit brut
- 1.211.305 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.043.065 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.489.650 lei
- Active circulante
- 2.903.244 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 2.669.825 lei
- Casa și conturi la bănci
- 233.419 lei
- Datorii
- 387.941 lei
- Capitaluri
- 10.004.953 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.289.222 lei
- Venituri totale
- 5.830.949 lei
- Cheltuieli totale
- 3.961.925 lei
- Profit brut
- 1.869.024 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.581.919 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.414.068 lei
- Active circulante
- 2.380.161 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 2.113.986 lei
- Casa și conturi la bănci
- 266.175 lei
- Datorii
- 1.292.893 lei
- Capitaluri
- 8.501.336 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.164.883 lei
- Venituri totale
- 5.857.605 lei
- Cheltuieli totale
- 4.475.828 lei
- Profit brut
- 1.381.777 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.187.832 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.877.254 lei
- Active circulante
- 3.215.053 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 1.059.062 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.155.991 lei
- Datorii
- 2.672.892 lei
- Capitaluri
- 8.419.415 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.020 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 16 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7211 · Cercetare- dezvoltare în biotehnologie (CAEN Rev.2)
- 7219 · Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie (CAEN Rev.2)
- 7220 · Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 18 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.