DELICON SALES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Bacău, înmatriculată la 2 iulie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- DELICON SALES S.R.L.
- CUI
- 42719550
- Nr. înmatriculare
- J4/775/2020
- EUID
- ROONRC.J4/775/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 iulie 2020
Sediu social
- Adresă
- NEAGOE VODĂ, nr. 11, sc. A, et. P, ap. 2, Municipiul Bacău, Bacău
- Localitate
- Municipiul Bacău, Bacău
- Cod poștal
- 600210
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 14 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.07.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BRAIŞ MARINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 93 din 98 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4673, județul Bacău, peste 6% dintre firmele clasei. Locul 13.559 din 14.204 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 92%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.777 lei | -9.479 lei | — | 22.448 lei | 2.244 lei | 20.204 lei |
| 2024 | 34.038 lei | 2.293 lei | — | 35.210 lei | 4.706 lei | 30.504 lei |
| 2023 | 67.045 lei | 15.651 lei | — | 32.480 lei | 4.268 lei | 28.212 lei |
| 2022 | 32.051 lei | 6.158 lei | — | 15.547 lei | 2.986 lei | 12.561 lei |
| 2021 | 14.818 lei | 8.414 lei | — | 12.792 lei | 1.773 lei | 11.019 lei |
| 2020 | 38.494 lei | 6.089 lei | — | 7.306 lei | 1.017 lei | 6.289 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.777 lei
- Venituri totale
- 2.777 lei
- Cheltuieli totale
- 12.256 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.479 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.479 lei
- Active imobilizate
- 4.670 lei
- Active circulante
- 17.778 lei
- Stocuri
- 1.575 lei
- Creanțe
- 3.800 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.403 lei
- Datorii
- 2.244 lei
- Capitaluri
- 20.204 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 34.038 lei
- Venituri totale
- 34.038 lei
- Cheltuieli totale
- 31.385 lei
- Profit brut
- 2.653 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.293 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.256 lei
- Active circulante
- 25.954 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.554 lei
- Datorii
- 4.706 lei
- Capitaluri
- 30.504 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.045 lei
- Venituri totale
- 67.045 lei
- Cheltuieli totale
- 48.938 lei
- Profit brut
- 18.107 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.651 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.173 lei
- Active circulante
- 28.307 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 211 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.096 lei
- Datorii
- 4.268 lei
- Capitaluri
- 28.212 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.051 lei
- Venituri totale
- 32.051 lei
- Cheltuieli totale
- 25.076 lei
- Profit brut
- 6.975 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.158 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.722 lei
- Active circulante
- 8.825 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.622 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.203 lei
- Datorii
- 2.986 lei
- Capitaluri
- 12.561 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.818 lei
- Venituri totale
- 14.818 lei
- Cheltuieli totale
- 6.013 lei
- Profit brut
- 8.805 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.414 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 245 lei
- Active circulante
- 12.547 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 209 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.338 lei
- Datorii
- 1.773 lei
- Capitaluri
- 11.019 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.494 lei
- Venituri totale
- 38.494 lei
- Cheltuieli totale
- 31.346 lei
- Profit brut
- 7.148 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.089 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 245 lei
- Active circulante
- 7.061 lei
- Stocuri
- 750 lei
- Creanțe
- 209 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.102 lei
- Datorii
- 1.017 lei
- Capitaluri
- 6.289 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului