DECOR CA ÎN POVEȘTI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Bragadiru, înmatriculată la 31 decembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- DECOR CA ÎN POVEȘTI S.R.L.
- CUI
- 45420411
- Nr. înmatriculare
- J2021008134230
- EUID
- ROONRC.J2021008134230
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 decembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- POVERNEI, nr. 8, bl. P40, sc. 2, et. 2, ap. 15, Oraș Bragadiru, Ilfov
- Localitate
- Oraș Bragadiru, Ilfov
- Cod poștal
- 77025
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.12.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MOCANU ANDREEA-ȘTEFANIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 28 din 57 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3299, județul Ilfov, peste 53% dintre firmele clasei. Locul 31.130 din 40.375 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 12%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 68.309 lei | 21.069 lei | — | 21.309 lei | 0 lei | 21.309 lei |
| 2024 | 77.371 lei | 23.644 lei | 0 | 24.241 lei | 357 lei | 23.884 lei |
| 2023 | 126.658 lei | 43.453 lei | — | 44.343 lei | 650 lei | 43.693 lei |
| 2022 | 69.984 lei | 11.243 lei | 0 | 15.319 lei | 3.876 lei | 11.443 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.309 lei
- Venituri totale
- 69.527 lei
- Cheltuieli totale
- 44.445 lei
- Profit brut
- 25.082 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.069 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.309 lei
- Stocuri
- 20.077 lei
- Creanțe
- 58 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.174 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 21.309 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 77.371 lei
- Venituri totale
- 79.560 lei
- Cheltuieli totale
- 51.518 lei
- Profit brut
- 28.042 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.644 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 24.241 lei
- Stocuri
- 13.283 lei
- Creanțe
- 163 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.795 lei
- Datorii
- 357 lei
- Capitaluri
- 23.884 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 126.658 lei
- Venituri totale
- 130.688 lei
- Cheltuieli totale
- 79.152 lei
- Profit brut
- 51.536 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.453 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 44.343 lei
- Stocuri
- 6.607 lei
- Creanțe
- 8.142 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.594 lei
- Datorii
- 650 lei
- Capitaluri
- 43.693 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Coduri anterioare (8 din 8)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (Rev.2, recodificat în 3299, până la 2 sept)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (Rev.2, recodificat în 4690, până la 2 sept)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (Rev.2, recodificat în 4712, până la 2 sept)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (Rev.2, recodificat în 4712, până la 2 sept)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (Rev.2, recodificat în 4712, până la 2 sept)
- 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (Rev.2, până la 2 sept)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (Rev.2, până la 2 sept)
- 9003 · Activități de creație artistică (Rev.2, recodificat în 9012, până la 2 sept)
Istoric
- Stare
- mandat administratori expirat (8 iul → 2 sept)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului