DECONIK AUTENTIC STYLE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Mătești, Comuna Săpoca, înmatriculată la 29 ianuarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- DECONIK AUTENTIC STYLE S.R.L.
- CUI
- 43638917
- Nr. înmatriculare
- J10/121/2021
- EUID
- ROONRC.J10/121/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 ianuarie 2021
Sediu social
- Adresă
- Principală, nr. 218, Sat Mătești, Comuna Săpoca, Buzău
- Localitate
- Sat Mătești, Comuna Săpoca, Buzău
- Cod poștal
- 127541
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.01.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PREDA NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3 din 6 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4759, județul Buzău. Locul 3.067 din 10.304 în tot județul, și locul 1.350 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 6%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 525.734 lei | -51.292 lei | 5 | 57.677 lei | 151.028 lei | -93.351 lei |
| 2024 | 497.155 lei | -65.613 lei | 5 | 55.822 lei | 97.881 lei | -42.059 lei |
| 2023 | 352.282 lei | -21.191 lei | 3 | 60.978 lei | 37.424 lei | 23.554 lei |
| 2022 | 316.729 lei | -4.844 lei | 2 | 115.478 lei | 70.732 lei | 44.746 lei |
| 2021 | 347.258 lei | 49.390 lei | 2 | 127.601 lei | 78.011 lei | 49.590 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 525.734 lei
- Venituri totale
- 525.734 lei
- Cheltuieli totale
- 577.026 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 51.292 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 51.292 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 57.555 lei
- Stocuri
- 20.137 lei
- Creanțe
- 19.077 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.341 lei
- Datorii
- 151.028 lei
- Capitaluri
- -93.351 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 497.155 lei
- Venituri totale
- 497.155 lei
- Cheltuieli totale
- 562.768 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 65.613 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 65.613 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 55.700 lei
- Stocuri
- 34.365 lei
- Creanțe
- 7.010 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.325 lei
- Datorii
- 97.881 lei
- Capitaluri
- -42.059 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 352.282 lei
- Venituri totale
- 375.153 lei
- Cheltuieli totale
- 392.592 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.439 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.191 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 60.856 lei
- Stocuri
- 32.190 lei
- Creanțe
- 1.214 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.452 lei
- Datorii
- 37.424 lei
- Capitaluri
- 23.554 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 316.729 lei
- Venituri totale
- 316.729 lei
- Cheltuieli totale
- 318.406 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.677 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.844 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 115.356 lei
- Stocuri
- 14.848 lei
- Creanțe
- 3.480 lei
- Casa și conturi la bănci
- 97.028 lei
- Datorii
- 70.732 lei
- Capitaluri
- 44.746 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 347.258 lei
- Venituri totale
- 348.640 lei
- Cheltuieli totale
- 295.764 lei
- Profit brut
- 52.876 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.390 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 127.479 lei
- Stocuri
- 18.904 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 108.575 lei
- Datorii
- 78.011 lei
- Capitaluri
- 49.590 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului