DECO WEDDING EVENT MN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Broșteni, Comuna Ion Roată, înmatriculată la 25 octombrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- DECO WEDDING EVENT MN S.R.L.
- CUI
- 41817266
- Nr. înmatriculare
- J2019000698212
- EUID
- ROONRC.J2019000698212
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 octombrie 2019
Sediu social
- Adresă
- ROZELOR, nr. 10, Sat Broșteni, Comuna Ion Roată, Ialomița
- Localitate
- Sat Broșteni, Comuna Ion Roată, Ialomița
- Cod poștal
- 927151
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.10.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MATINCĂ NINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 27 din 37 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4778, județul Ialomița, peste 30% dintre firmele clasei. Locul 3.730 din 5.009 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 90.297 lei | 16.014 lei | — | 29.089 lei | 2.870 lei | 26.219 lei |
| 2024 | 87.385 lei | 13.099 lei | — | 29.793 lei | 19.587 lei | 10.206 lei |
| 2023 | 16.110 lei | -1.495 lei | 0 | 7.605 lei | 10.498 lei | -2.893 lei |
| 2022 | 14.189 lei | -1.723 lei | — | 2.079 lei | 3.477 lei | -1.398 lei |
| 2021 | 8.500 lei | 1.371 lei | — | 3.784 lei | 3.709 lei | 326 lei |
| 2020 | 5.278 lei | -1.310 lei | — | 3.201 lei | 4.247 lei | -1.046 lei |
| 2019 | 660 lei | 64 lei | — | 1.774 lei | 1.510 lei | 264 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 90.297 lei
- Venituri totale
- 90.297 lei
- Cheltuieli totale
- 71.613 lei
- Profit brut
- 18.684 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.014 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 591 lei
- Active circulante
- 28.498 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 28.498 lei
- Datorii
- 2.870 lei
- Capitaluri
- 26.219 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 87.385 lei
- Venituri totale
- 87.385 lei
- Cheltuieli totale
- 71.819 lei
- Profit brut
- 15.566 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.099 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 875 lei
- Active circulante
- 28.918 lei
- Stocuri
- 12.665 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.253 lei
- Datorii
- 19.587 lei
- Capitaluri
- 10.206 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.110 lei
- Venituri totale
- 16.110 lei
- Cheltuieli totale
- 17.605 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.495 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.495 lei
- Active imobilizate
- 1.158 lei
- Active circulante
- 6.447 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 130 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.317 lei
- Datorii
- 10.498 lei
- Capitaluri
- -2.893 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.189 lei
- Venituri totale
- 14.189 lei
- Cheltuieli totale
- 15.486 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.297 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.723 lei
- Active imobilizate
- 1.417 lei
- Active circulante
- 662 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 662 lei
- Datorii
- 3.477 lei
- Capitaluri
- -1.398 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.500 lei
- Venituri totale
- 8.500 lei
- Cheltuieli totale
- 6.874 lei
- Profit brut
- 1.626 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.371 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.909 lei
- Active circulante
- 1.875 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.875 lei
- Datorii
- 3.709 lei
- Capitaluri
- 326 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.278 lei
- Venituri totale
- 5.278 lei
- Cheltuieli totale
- 6.432 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.154 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.310 lei
- Active imobilizate
- 2.339 lei
- Active circulante
- 862 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 862 lei
- Datorii
- 4.247 lei
- Capitaluri
- -1.046 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 660 lei
- Venituri totale
- 660 lei
- Cheltuieli totale
- 576 lei
- Profit brut
- 84 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 547 lei
- Active circulante
- 1.227 lei
- Stocuri
- 487 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 740 lei
- Datorii
- 1.510 lei
- Capitaluri
- 264 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 3213 · Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare (CAEN Rev.3)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.3)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.3)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 7414 · Alte activități de design specializat (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7722 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului