DECENTRIA ROOMS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 6 ianuarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- DECENTRIA ROOMS S.R.L.
- CUI
- 47408406
- Nr. înmatriculare
- J2023000046359
- EUID
- ROONRC.J2023000046359
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 ianuarie 2023
Sediu social
- Adresă
- ORAVIȚA, nr. 2A, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.01.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FLOREAN CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 54 din 85 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5510, județul Timiș, peste 38% dintre firmele clasei. Locul 9.016 din 31.408 în tot județul, și locul 5.132 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 116%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 541.719 lei | 15.641 lei | 3 | 85.705 lei | 190.069 lei | -104.364 lei |
| 2024 | 250.568 lei | -141.961 lei | 1 | 69.011 lei | 189.017 lei | -120.006 lei |
| 2023 | 325.803 lei | 21.755 lei | 1 | 56.078 lei | 34.123 lei | 21.955 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 541.719 lei
- Venituri totale
- 641.719 lei
- Cheltuieli totale
- 609.810 lei
- Profit brut
- 31.909 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.641 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 85.705 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 53.068 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.637 lei
- Datorii
- 190.069 lei
- Capitaluri
- -104.364 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 250.568 lei
- Venituri totale
- 250.581 lei
- Cheltuieli totale
- 385.013 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 134.432 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 141.961 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 69.011 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 34.788 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.554 lei
- Datorii
- 189.017 lei
- Capitaluri
- -120.006 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 325.803 lei
- Venituri totale
- 336.581 lei
- Cheltuieli totale
- 311.640 lei
- Profit brut
- 24.941 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.755 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 56.078 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 28.282 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.519 lei
- Datorii
- 34.123 lei
- Capitaluri
- 21.955 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN Rev.3)
- 7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului