Sari la conținut
Miercuri, 2 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

DE TOATE LA MURI S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 3 aprilie 2018.

Identitate

Denumire legală
DE TOATE LA MURI S.R.L.
CUI
39137004
Nr. înmatriculare
J12/1252/2018
EUID
ROONRC.J12/1252/2018
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
3 aprilie 2018

Sediu social

Adresă
VALEA CHINTAULUI, nr. 32, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Localitate
Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Cod poștal
400647

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu (până la 1 aug)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 03.04.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • RUS NICOLETA GEORGETA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
842 mii lei02018: 297 mii lei2019: 692 mii lei2020: 842 mii lei2021: 782 mii lei2022: 262 mii lei2023: 0 lei2024: 0 lei2025: 0 lei20182019202020212022202320242025
Rezultat net
63 mii lei0-150 mii lei2018: -10 mii lei2019: 30 mii lei2020: 39 mii lei2021: 63 mii lei2022: -150 mii lei2023: -3 mii lei2024: -4 mii lei2025: -14 mii lei20182019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 734 din 746 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Cluj, peste 2% dintre firmele clasei. Locul 41.805 din 42.640 în tot județul.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20250 lei-14.338 lei202.108 lei251.411 lei-49.303 lei
20240 lei-4.012 lei199.466 lei234.431 lei-34.965 lei
20230 lei-3.348 lei153.924 lei184.876 lei-30.952 lei
2022261.523 lei-149.870 lei2155.920 lei183.525 lei-27.605 lei
2021781.995 lei62.741 lei3335.875 lei213.610 lei122.265 lei
2020841.982 lei39.287 lei2280.255 lei220.731 lei59.524 lei
2019691.697 lei30.088 lei2244.463 lei224.226 lei20.237 lei
2018296.929 lei-10.051 lei2172.736 lei182.587 lei-9.851 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
0 lei
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
14.338 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
14.338 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
14.338 lei
Active imobilizate
1.175 lei
Active circulante
200.933 lei
Stocuri
187.892 lei
Creanțe
13.041 lei
Casa și conturi la bănci
Datorii
251.411 lei
Capitaluri
-49.303 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2024 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
0 lei
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
4.012 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
4.012 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
4.012 lei
Active imobilizate
1.175 lei
Active circulante
198.291 lei
Stocuri
187.892 lei
Creanțe
10.399 lei
Casa și conturi la bănci
Datorii
234.431 lei
Capitaluri
-34.965 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
0 lei
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
3.348 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
3.348 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
3.348 lei
Active imobilizate
1.175 lei
Active circulante
152.749 lei
Stocuri
143.067 lei
Creanțe
9.674 lei
Casa și conturi la bănci
8 lei
Datorii
184.876 lei
Capitaluri
-30.952 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2022 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
261.523 lei
Venituri totale
261.635 lei
Cheltuieli totale
407.714 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
146.079 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
149.870 lei
Active imobilizate
1.175 lei
Active circulante
154.745 lei
Stocuri
143.068 lei
Creanțe
11.649 lei
Casa și conturi la bănci
28 lei
Datorii
183.525 lei
Capitaluri
-27.605 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2021 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
781.995 lei
Venituri totale
781.995 lei
Cheltuieli totale
712.355 lei
Profit brut
69.640 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
62.741 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.175 lei
Active circulante
334.700 lei
Stocuri
322.872 lei
Creanțe
10.785 lei
Casa și conturi la bănci
1.043 lei
Datorii
213.610 lei
Capitaluri
122.265 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2020 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
841.982 lei
Venituri totale
842.061 lei
Cheltuieli totale
794.853 lei
Profit brut
47.208 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
39.287 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
280.255 lei
Stocuri
260.568 lei
Creanțe
15.175 lei
Casa și conturi la bănci
4.512 lei
Datorii
220.731 lei
Capitaluri
59.524 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2019 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
691.697 lei
Venituri totale
691.937 lei
Cheltuieli totale
654.932 lei
Profit brut
37.005 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
30.088 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
244.463 lei
Stocuri
220.371 lei
Creanțe
23.443 lei
Casa și conturi la bănci
649 lei
Datorii
224.226 lei
Capitaluri
20.237 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2018 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
296.929 lei
Venituri totale
297.225 lei
Cheltuieli totale
304.307 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
7.082 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
10.051 lei
Active imobilizate
Active circulante
172.736 lei
Stocuri
147.522 lei
Creanțe
24.158 lei
Casa și conturi la bănci
1.056 lei
Datorii
182.587 lei
Capitaluri
-9.851 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2026

    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
  2. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  3. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  4. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  5. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  6. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  7. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  8. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  9. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Înregistrare în scopuri de TVA
    • Înmatriculare la registrul comerțului