DD PARFUMES SELER S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 6 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- DD PARFUMES SELER S.R.L.
- CUI
- 46245289
- Nr. înmatriculare
- J40/10593/2022
- EUID
- ROONRC.J40/10593/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- DIHAM, nr. 5, bl. M5, sc. B, et. 4, ap. 75, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 22161
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IACOB GEORGETA ANTOANETA — administrator
- LAZĂR CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 247 din 285 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4645, municipiul București, peste 14% dintre firmele clasei. Locul 113.761 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 78%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27.431 lei | -52.863 lei | 1 | 139.295 lei | 682.951 lei | -543.656 lei |
| 2024 | 123.970 lei | -230.867 lei | 1 | 167.603 lei | 677.924 lei | -490.792 lei |
| 2023 | 114.464 lei | -225.384 lei | 1 | 153.140 lei | 455.901 lei | -259.925 lei |
| 2022 | 67.943 lei | -34.741 lei | 1 | 215.704 lei | 250.245 lei | -34.541 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.431 lei
- Venituri totale
- 27.431 lei
- Cheltuieli totale
- 80.029 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 52.598 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 52.863 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 139.295 lei
- Stocuri
- 32.590 lei
- Creanțe
- 70.530 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.175 lei
- Datorii
- 682.951 lei
- Capitaluri
- -543.656 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 123.970 lei
- Venituri totale
- 124.165 lei
- Cheltuieli totale
- 353.792 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 229.627 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 230.867 lei
- Active imobilizate
- 11.545 lei
- Active circulante
- 156.058 lei
- Stocuri
- 49.340 lei
- Creanțe
- 94.827 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.891 lei
- Datorii
- 677.924 lei
- Capitaluri
- -490.792 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 114.464 lei
- Venituri totale
- 115.532 lei
- Cheltuieli totale
- 339.772 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 224.240 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 225.384 lei
- Active imobilizate
- 27.773 lei
- Active circulante
- 125.367 lei
- Stocuri
- 53.612 lei
- Creanțe
- 70.736 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.019 lei
- Datorii
- 455.901 lei
- Capitaluri
- -259.925 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.943 lei
- Venituri totale
- 72.713 lei
- Cheltuieli totale
- 106.774 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 34.061 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 34.741 lei
- Active imobilizate
- 49.372 lei
- Active circulante
- 166.332 lei
- Stocuri
- 106.417 lei
- Creanțe
- 57.166 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.749 lei
- Datorii
- 250.245 lei
- Capitaluri
- -34.541 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului