DD CONCEPT EUROPE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 1 februarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- DD CONCEPT EUROPE S.R.L.
- CUI
- 47546220
- Nr. înmatriculare
- J40/1721/2023
- EUID
- ROONRC.J40/1721/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 februarie 2023
Sediu social
- Adresă
- ȘERBAN VODĂ, nr. 213-217, sc. 2, et. 1, ap. 5, CAMERA 1, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 8 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.02.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BRĂTIANU ION - CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -669 lei | — | 4.238 lei | 3.221 lei | 1.017 lei |
| 2024 | 162.569 lei | 79.354 lei | 1 | 83.785 lei | 3.231 lei | 80.554 lei |
| 2023 | 1.356.600 lei | 741.536 lei | 1 | 933.560 lei | 191.024 lei | 742.536 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 50 lei
- Cheltuieli totale
- 719 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 669 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 669 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.238 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 197 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.041 lei
- Datorii
- 3.221 lei
- Capitaluri
- 1.017 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 162.569 lei
- Venituri totale
- 168.373 lei
- Cheltuieli totale
- 87.253 lei
- Profit brut
- 81.120 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 79.354 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 83.785 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 79.008 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.777 lei
- Datorii
- 3.231 lei
- Capitaluri
- 80.554 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.356.600 lei
- Venituri totale
- 1.366.107 lei
- Cheltuieli totale
- 613.104 lei
- Profit brut
- 753.003 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 741.536 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 933.560 lei
- Stocuri
- 24.030 lei
- Creanțe
- 498.484 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.554 lei
- Datorii
- 191.024 lei
- Capitaluri
- 742.536 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1392 · Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) (CAEN Rev.2)
- 1395 · Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte (CAEN Rev.2)
- 1396 · Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile (CAEN Rev.2)
- 1399 · Fabricarea altor articole textile n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4643 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor (CAEN Rev.2)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4665 · Comerț cu ridicata al mobilei de birou (CAEN Rev.2)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului