DAYMOND APART S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, înmatriculată la 22 martie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- DAYMOND APART S.R.L.
- CUI
- 43961445
- Nr. înmatriculare
- J13/969/2021
- EUID
- ROONRC.J13/969/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 martie 2021
Sediu social
- Adresă
- D25, nr. 5, bl. B5, sc. 2, et. 1, ap. 20, LOT 1/1/5, ZONA CAMPING HANUL PIRATILOR, Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța
- Localitate
- Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța
- Cod poștal
- 905700
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.03.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PUFLEA FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Constanța; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 15.825 lei | -11.104 lei | — | 26.746 lei | 3.526 lei | 23.220 lei |
| 2022 | 172.124 lei | 94.063 lei | — | 34.324 lei | 0 lei | 34.324 lei |
| 2021 | 86.066 lei | -59.939 lei | 1 | 11.705 lei | 71.444 lei | -59.739 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.825 lei
- Venituri totale
- 15.825 lei
- Cheltuieli totale
- 26.929 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.104 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.104 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 26.746 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 1.285 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.461 lei
- Datorii
- 3.526 lei
- Capitaluri
- 23.220 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 172.124 lei
- Venituri totale
- 172.049 lei
- Cheltuieli totale
- 72.952 lei
- Profit brut
- 99.097 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 94.063 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.324 lei
- Stocuri
- 17.673 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.651 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 34.324 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 86.066 lei
- Venituri totale
- 86.066 lei
- Cheltuieli totale
- 145.145 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 59.079 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 59.939 lei
- Active imobilizate
- 89 lei
- Active circulante
- 11.616 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 11.616 lei
- Datorii
- 71.444 lei
- Capitaluri
- -59.739 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7911 · Activități ale agențiilor turistice (CAEN Rev.2)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.2)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9311 · Activități ale bazelor sportive (CAEN Rev.2)
- 9319 · Alte activități sportive (CAEN Rev.2)
- 9321 · Bâlciuri și parcuri de distracții (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului