DAW-FIL SERVICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Broșteni, Oraș Costești, înmatriculată la 27 ianuarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- DAW-FIL SERVICE S.R.L.
- CUI
- 45537536
- Nr. înmatriculare
- J2022000217033
- EUID
- ROONRC.J2022000217033
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 ianuarie 2022
Sediu social
- Adresă
- nr. 306B, Sat Broșteni, Oraș Costești, Argeș
- Localitate
- Sat Broșteni, Oraș Costești, Argeș
- Cod poștal
- 115201
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.01.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PÁL FLORINA-AURELIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 36 din 336 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Argeș, peste 90% dintre firmele clasei. Locul 4.637 din 20.058 în tot județul, și locul 3.948 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 918.429 lei | -47.784 lei | 3 | 265.858 lei | 307.429 lei | -41.571 lei |
| 2024 | 929.103 lei | -41.474 lei | 3 | 271.078 lei | 264.865 lei | 6.213 lei |
| 2023 | 732.977 lei | 5.502 lei | 3 | 96.135 lei | 48.448 lei | 47.687 lei |
| 2022 | 274.206 lei | 41.185 lei | 3 | 59.226 lei | 17.041 lei | 42.185 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 918.429 lei
- Venituri totale
- 918.429 lei
- Cheltuieli totale
- 942.562 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.133 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 47.784 lei
- Active imobilizate
- 130.928 lei
- Active circulante
- 134.930 lei
- Stocuri
- 113.955 lei
- Creanțe
- 5.390 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.585 lei
- Datorii
- 307.429 lei
- Capitaluri
- -41.571 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 929.103 lei
- Venituri totale
- 929.103 lei
- Cheltuieli totale
- 948.696 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.593 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 41.474 lei
- Active imobilizate
- 144.399 lei
- Active circulante
- 126.679 lei
- Stocuri
- 103.459 lei
- Creanțe
- 1.766 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.454 lei
- Datorii
- 264.865 lei
- Capitaluri
- 6.213 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 732.977 lei
- Venituri totale
- 732.977 lei
- Cheltuieli totale
- 721.128 lei
- Profit brut
- 11.849 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.502 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 96.135 lei
- Stocuri
- 80.261 lei
- Creanțe
- 7.770 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.104 lei
- Datorii
- 48.448 lei
- Capitaluri
- 47.687 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 2211 · Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului