DAVID GORGAN FINISAJE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 28 februarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- DAVID GORGAN FINISAJE S.R.L.
- CUI
- 38946031
- Nr. înmatriculare
- J12/730/2018
- EUID
- ROONRC.J12/730/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 februarie 2018
Sediu social
- Adresă
- AUREL VLAICU, nr. 62, bl. A8, sc. II, et. 8, ap. 67, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Contact
- Telefon
- 0745 318 803
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 16 aprilie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.02.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GORGAN RADU-MIRCEA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Cluj.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -6.885 lei | 1 | 10.873 lei | 0 lei | 10.873 lei |
| 2024 | 12.060 lei | -55.708 lei | 1 | 24.418 lei | 6.660 lei | 17.758 lei |
| 2023 | 116.139 lei | 38.204 lei | 1 | 111.059 lei | 17.593 lei | 93.466 lei |
| 2022 | 200.000 lei | 55.576 lei | 4 | 196.421 lei | 19.420 lei | 177.001 lei |
| 2021 | 295.610 lei | 131.725 lei | 4 | 150.412 lei | 18.487 lei | 131.925 lei |
| 2018 | 95.000 lei | 66.502 lei | 1 | 83.701 lei | 16.999 lei | 66.702 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 6.885 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.885 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.885 lei
- Active imobilizate
- 7.216 lei
- Active circulante
- 3.657 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.657 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 10.873 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.060 lei
- Venituri totale
- 12.060 lei
- Cheltuieli totale
- 67.647 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 55.587 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 55.708 lei
- Active imobilizate
- 9.184 lei
- Active circulante
- 15.234 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15.234 lei
- Datorii
- 6.660 lei
- Capitaluri
- 17.758 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 116.139 lei
- Venituri totale
- 116.139 lei
- Cheltuieli totale
- 77.223 lei
- Profit brut
- 38.916 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.204 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.056 lei
- Active circulante
- 94.003 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 46.139 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.864 lei
- Datorii
- 17.593 lei
- Capitaluri
- 93.466 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului