DASO TEAM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Călinești, Comuna Călinești, înmatriculată la 26 august 2020.
Identitate
- Denumire legală
- DASO TEAM S.R.L.
- CUI
- 42970402
- Nr. înmatriculare
- J24/1011/2020
- EUID
- ROONRC.J24/1011/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 august 2020
Sediu social
- Adresă
- CĂLINEȘTI, nr. 537, Sat Călinești, Comuna Călinești, Maramureș
- Localitate
- Sat Călinești, Comuna Călinești, Maramureș
- Cod poștal
- 437075
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.08.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VANCEA DANA-MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Maramureș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -8.898 lei | 1 | 74.519 lei | 28.056 lei | 28.134 lei |
| 2024 | 282.502 lei | 34.311 lei | 1 | 88.608 lei | 33.247 lei | 37.032 lei |
| 2023 | 32.381 lei | 6.192 lei | 1 | 20.329 lei | 13.937 lei | 6.392 lei |
| 2021 | — | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 8.898 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.898 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.898 lei
- Active imobilizate
- 8.948 lei
- Active circulante
- 65.571 lei
- Stocuri
- 4.551 lei
- Creanțe
- 7.116 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.904 lei
- Datorii
- 28.056 lei
- Capitaluri
- 28.134 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 282.502 lei
- Venituri totale
- 286.956 lei
- Cheltuieli totale
- 247.023 lei
- Profit brut
- 39.933 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.311 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.418 lei
- Active circulante
- 78.190 lei
- Stocuri
- 5.520 lei
- Creanțe
- 7.116 lei
- Casa și conturi la bănci
- 65.554 lei
- Datorii
- 33.247 lei
- Capitaluri
- 37.032 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.381 lei
- Venituri totale
- 32.381 lei
- Cheltuieli totale
- 25.265 lei
- Profit brut
- 7.116 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.192 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.619 lei
- Active circulante
- 8.710 lei
- Stocuri
- 4.877 lei
- Creanțe
- 2.487 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.346 lei
- Datorii
- 13.937 lei
- Capitaluri
- 6.392 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului