DARIO IMOB SIB S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sibiu, înmatriculată la 3 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- DARIO IMOB SIB S.R.L.
- CUI
- 40913079
- Nr. înmatriculare
- J2019000876322
- EUID
- ROONRC.J2019000876322
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- GRANITULUI, nr. 16, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Sibiu, Sibiu
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MARIAN IOANA — administrator
- MARIAN TIBERIUS DARIUS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 22 din 37 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4799, județul Sibiu, peste 43% dintre firmele clasei. Locul 8.717 din 15.771 în tot județul, și locul 3.852 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 0%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 189.450 lei | 14.632 lei | 2 | 103.933 lei | 143.936 lei | -40.003 lei |
| 2024 | 188.750 lei | 14.334 lei | 2 | 65.533 lei | 120.168 lei | -54.635 lei |
| 2023 | 26.500 lei | -42.168 lei | 2 | 49.731 lei | 118.700 lei | -68.969 lei |
| 2022 | 14.000 lei | 4.749 lei | 1 | 14.270 lei | 41.071 lei | -26.801 lei |
| 2021 | — | -10.509 lei | 1 | 10.945 lei | 42.496 lei | -31.551 lei |
| 2020 | — | -20.825 lei | 1 | 161 lei | 21.203 lei | -21.042 lei |
| 2019 | — | -417 lei | — | 283 lei | 500 lei | -217 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 189.450 lei
- Venituri totale
- 189.450 lei
- Cheltuieli totale
- 172.922 lei
- Profit brut
- 16.528 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.632 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 103.933 lei
- Stocuri
- 56.976 lei
- Creanțe
- 3.376 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.581 lei
- Datorii
- 143.936 lei
- Capitaluri
- -40.003 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 188.750 lei
- Venituri totale
- 188.781 lei
- Cheltuieli totale
- 172.559 lei
- Profit brut
- 16.222 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.334 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 65.533 lei
- Stocuri
- 37.561 lei
- Creanțe
- 169 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.803 lei
- Datorii
- 120.168 lei
- Capitaluri
- -54.635 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.500 lei
- Venituri totale
- 26.500 lei
- Cheltuieli totale
- 68.443 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 41.943 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 42.168 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 49.731 lei
- Stocuri
- 32.777 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.954 lei
- Datorii
- 118.700 lei
- Capitaluri
- -68.969 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.000 lei
- Venituri totale
- 14.000 lei
- Cheltuieli totale
- 9.111 lei
- Profit brut
- 4.889 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.749 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.270 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 14.270 lei
- Datorii
- 41.071 lei
- Capitaluri
- -26.801 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 10.509 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.509 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.509 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.945 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 545 lei
- Datorii
- 42.496 lei
- Capitaluri
- -31.551 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 20.825 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.825 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.825 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 161 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 161 lei
- Datorii
- 21.203 lei
- Capitaluri
- -21.042 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 417 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 417 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 417 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 283 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 283 lei
- Datorii
- 500 lei
- Capitaluri
- -217 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2024) · valoare însumată de cel mult 40 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- COMUNA BULZo atribuire · cel mult 20 mii lei
- COMUNA VETCAo atribuire · cel mult 20 mii lei
Ultimele 2 atribuiri
- Cumpărare directă
Furnizare utilaj tip vitanja
20.000 lei · COMUNA BULZ · CPV 34144410-5 Vidanjoare (Rev.2)
- Cumpărare directă
COD SI DENUMIRE CPV: 34144410-5 Vidanjoare (Rev.2)
20.000 lei · COMUNA VETCA · CPV 34144410-5 Vidanjoare (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 5 aprilie 2024 și 9 mai 2024. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.3)
- 4661 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului