DARIDEN CONCRETE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Vințu de Jos, Comuna Vințu de Jos, înmatriculată la 2 noiembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- DARIDEN CONCRETE S.R.L.
- CUI
- 43272041
- Nr. înmatriculare
- J1/1102/2020
- EUID
- ROONRC.J1/1102/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 noiembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- HOREA, nr. 50A, Sat Vințu de Jos, Comuna Vințu de Jos, Alba
- Localitate
- Sat Vințu de Jos, Comuna Vințu de Jos, Alba
- Cod poștal
- 517875
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.11.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- STĂNUȘ SIMION CĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Alba.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -85.099 lei | 1 | 99.115 lei | 197.101 lei | -97.986 lei |
| 2024 | 268.138 lei | -41.015 lei | 2 | 183.885 lei | 196.773 lei | -12.888 lei |
| 2023 | 153.448 lei | -36.236 lei | 2 | 241.912 lei | 213.785 lei | 28.127 lei |
| 2022 | 128.104 lei | 64.173 lei | 2 | 72.892 lei | 8.519 lei | 64.373 lei |
| 2021 | 209.534 lei | 78.457 lei | 1 | 104.941 lei | 3.188 lei | 101.753 lei |
| 2020 | 29.227 lei | 23.096 lei | 1 | 26.363 lei | 3.067 lei | 23.296 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 85.099 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 85.099 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 85.099 lei
- Active imobilizate
- 72.514 lei
- Active circulante
- 26.601 lei
- Stocuri
- 18.485 lei
- Creanțe
- 401 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.715 lei
- Datorii
- 197.101 lei
- Capitaluri
- -97.986 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 268.138 lei
- Venituri totale
- 268.138 lei
- Cheltuieli totale
- 309.153 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 41.015 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 41.015 lei
- Active imobilizate
- 154.076 lei
- Active circulante
- 29.809 lei
- Stocuri
- 18.485 lei
- Creanțe
- 401 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.923 lei
- Datorii
- 196.773 lei
- Capitaluri
- -12.888 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 153.448 lei
- Venituri totale
- 153.448 lei
- Cheltuieli totale
- 188.180 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 34.732 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.236 lei
- Active imobilizate
- 208.370 lei
- Active circulante
- 33.542 lei
- Stocuri
- 6.848 lei
- Creanțe
- 4.300 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.394 lei
- Datorii
- 213.785 lei
- Capitaluri
- 28.127 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 128.104 lei
- Venituri totale
- 128.104 lei
- Cheltuieli totale
- 62.591 lei
- Profit brut
- 65.513 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.173 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 72.770 lei
- Stocuri
- 10.204 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 62.566 lei
- Datorii
- 8.519 lei
- Capitaluri
- 64.373 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 209.534 lei
- Venituri totale
- 209.534 lei
- Cheltuieli totale
- 128.559 lei
- Profit brut
- 80.975 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 78.457 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 104.819 lei
- Stocuri
- 4.035 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 100.784 lei
- Datorii
- 3.188 lei
- Capitaluri
- 101.753 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 29.227 lei
- Venituri totale
- 29.227 lei
- Cheltuieli totale
- 5.839 lei
- Profit brut
- 23.388 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.096 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 26.241 lei
- Stocuri
- 128 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 26.113 lei
- Datorii
- 3.067 lei
- Capitaluri
- 23.296 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului