DANILET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Suceava, înmatriculată la 12 octombrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- DANILET S.R.L.
- CUI
- 48937936
- Nr. înmatriculare
- J33/1759/2023
- EUID
- ROONRC.J33/1759/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 octombrie 2023
Sediu social
- Adresă
- GEORGE ENESCU, nr. 17, bl. G34, sc. B, ap. 17, Municipiul Suceava, Suceava
- Localitate
- Municipiul Suceava, Suceava
- Cod poștal
- 720246
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.10.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- DANILEŢ MIHAELA -LOREDANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 32 din 134 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5611, județul Suceava, peste 77% dintre firmele clasei. Locul 1.550 din 16.743 în tot județul, și locul 4.766 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1.019%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.546.378 lei | 493.091 lei | 2 | 881.454 lei | 388.123 lei | 493.331 lei |
| 2024 | 317.025 lei | 44.925 lei | 2 | 592.067 lei | 554.426 lei | 38.842 lei |
| 2023 | 0 lei | -6.283 lei | 1 | 80.787 lei | 86.870 lei | -6.083 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.546.378 lei
- Venituri totale
- 4.642.257 lei
- Cheltuieli totale
- 4.112.506 lei
- Profit brut
- 529.751 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 493.091 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 395.176 lei
- Active circulante
- 486.278 lei
- Stocuri
- 113.259 lei
- Creanțe
- 347.332 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.687 lei
- Datorii
- 388.123 lei
- Capitaluri
- 493.331 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 317.025 lei
- Venituri totale
- 386.801 lei
- Cheltuieli totale
- 332.841 lei
- Profit brut
- 53.960 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.925 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 328.073 lei
- Active circulante
- 263.994 lei
- Stocuri
- 103.874 lei
- Creanțe
- 64.891 lei
- Casa și conturi la bănci
- 95.229 lei
- Datorii
- 554.426 lei
- Capitaluri
- 38.842 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 6.283 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.283 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.283 lei
- Active imobilizate
- 80.325 lei
- Active circulante
- 462 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 19 lei
- Casa și conturi la bănci
- 443 lei
- Datorii
- 86.870 lei
- Capitaluri
- -6.083 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului