DANIELA MURARU SUVENIR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Slănic Moldova, Oraș Slănic Moldova, înmatriculată la 13 martie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- DANIELA MURARU SUVENIR S.R.L.
- CUI
- 40776451
- Nr. înmatriculare
- J2019000621049
- EUID
- ROONRC.J2019000621049
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 martie 2019
Sediu social
- Adresă
- NICOLAE BĂLCESCU, bl. 6, sc. A, ap. 3, Loc. Slănic Moldova, Oraș Slănic Moldova, Bacău
- Localitate
- Loc. Slănic Moldova, Oraș Slănic Moldova, Bacău
- Cod poștal
- 605500
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.03.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MURARU DANIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 85 din 86 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4778, județul Bacău, peste 2% dintre firmele clasei. Locul 13.807 din 14.204 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 72%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 170 lei | -999 lei | — | 17.099 lei | 1.062 lei | 16.037 lei |
| 2024 | 615 lei | -2.257 lei | — | 17.014 lei | -22 lei | 17.036 lei |
| 2023 | 13.998 lei | -1.745 lei | — | 19.785 lei | 492 lei | 19.293 lei |
| 2022 | 36.147 lei | 11.971 lei | — | 21.995 lei | 957 lei | 21.038 lei |
| 2021 | 23.994 lei | 4.938 lei | — | 19.089 lei | 10.022 lei | 9.067 lei |
| 2020 | 5.101 lei | 3.929 lei | — | 19.932 lei | 15.803 lei | 4.129 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 170 lei
- Venituri totale
- 170 lei
- Cheltuieli totale
- 1.169 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 999 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 999 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.099 lei
- Stocuri
- 14.547 lei
- Creanțe
- 145 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.407 lei
- Datorii
- 1.062 lei
- Capitaluri
- 16.037 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 615 lei
- Venituri totale
- 615 lei
- Cheltuieli totale
- 2.872 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.257 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.257 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.014 lei
- Stocuri
- 14.632 lei
- Creanțe
- 145 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.237 lei
- Datorii
- -22 lei
- Capitaluri
- 17.036 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.998 lei
- Venituri totale
- 13.998 lei
- Cheltuieli totale
- 15.743 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.745 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.745 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.785 lei
- Stocuri
- 14.940 lei
- Creanțe
- 146 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.699 lei
- Datorii
- 492 lei
- Capitaluri
- 19.293 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 36.147 lei
- Venituri totale
- 36.147 lei
- Cheltuieli totale
- 23.254 lei
- Profit brut
- 12.893 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.971 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.995 lei
- Stocuri
- 17.691 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.304 lei
- Datorii
- 957 lei
- Capitaluri
- 21.038 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.994 lei
- Venituri totale
- 23.994 lei
- Cheltuieli totale
- 18.457 lei
- Profit brut
- 5.537 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.938 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.089 lei
- Stocuri
- 18.624 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 465 lei
- Datorii
- 10.022 lei
- Capitaluri
- 9.067 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.101 lei
- Venituri totale
- 5.101 lei
- Cheltuieli totale
- 1.019 lei
- Profit brut
- 4.082 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.929 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 488 lei
- Active circulante
- 19.444 lei
- Stocuri
- 19.092 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 352 lei
- Datorii
- 15.803 lei
- Capitaluri
- 4.129 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4765 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului