DANI FOCARU STUDIO S.R.L.-D.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Poienița, Comuna Poiana, înmatriculată la 27 februarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- DANI FOCARU STUDIO S.R.L.-D.
- CUI
- 40708023
- Nr. înmatriculare
- J15/568/2019
- EUID
- ROONRC.J15/568/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 februarie 2019
Sediu social
- Adresă
- nr. 47, Sat Poienița, Comuna Poiana, Dâmbovița
- Localitate
- Sat Poienița, Comuna Poiana, Dâmbovița
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 2 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.02.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FOCARU DĂNUŢ GABRIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Dâmbovița; ultimul an depus este 2021.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 55.507 lei | 43.338 lei | — | 80.722 lei | 5.998 lei | 74.724 lei |
| 2020 | 51.794 lei | 31.041 lei | — | 38.716 lei | 7.330 lei | 31.386 lei |
| 2019 | 60.620 lei | 145 lei | — | 10.866 lei | 10.521 lei | 345 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.507 lei
- Venituri totale
- 55.517 lei
- Cheltuieli totale
- 10.514 lei
- Profit brut
- 45.003 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.338 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 717 lei
- Active circulante
- 80.005 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 79.942 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63 lei
- Datorii
- 5.998 lei
- Capitaluri
- 74.724 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.794 lei
- Venituri totale
- 51.794 lei
- Cheltuieli totale
- 19.199 lei
- Profit brut
- 32.595 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.041 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.800 lei
- Active circulante
- 35.916 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.600 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.316 lei
- Datorii
- 7.330 lei
- Capitaluri
- 31.386 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 60.620 lei
- Venituri totale
- 60.620 lei
- Cheltuieli totale
- 58.656 lei
- Profit brut
- 1.964 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 145 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.657 lei
- Active circulante
- 5.209 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.600 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.609 lei
- Datorii
- 10.521 lei
- Capitaluri
- 345 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului