DANERIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, înmatriculată la 24 iunie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- DANERIA S.R.L.
- CUI
- 44488931
- Nr. înmatriculare
- J22/2125/2021
- EUID
- ROONRC.J22/2125/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 iunie 2021
Sediu social
- Adresă
- COSTEA VODĂ, nr. 86, Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iași
- Localitate
- Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iași
- Cod poștal
- 707317
Contact
- Telefon
- 0745 350 052
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 23 aprilie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 15 mai)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.06.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HARAS MONICA-ANDREIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Iași; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 162.009 lei | 87.171 lei | 1 | 101.377 lei | 11.323 lei | 90.054 lei |
| 2021 | 4.860 lei | 2.683 lei | 0 | 5.231 lei | 2.348 lei | 2.883 lei |
Toți indicatorii
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 162.009 lei
- Venituri totale
- 162.011 lei
- Cheltuieli totale
- 73.218 lei
- Profit brut
- 88.793 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 87.171 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 460 lei
- Active circulante
- 100.917 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 69.632 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.285 lei
- Datorii
- 11.323 lei
- Capitaluri
- 90.054 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.860 lei
- Venituri totale
- 4.860 lei
- Cheltuieli totale
- 2.031 lei
- Profit brut
- 2.829 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.683 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 5.231 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 4.867 lei
- Casa și conturi la bănci
- 364 lei
- Datorii
- 2.348 lei
- Capitaluri
- 2.883 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.2)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului