DAMIZA EVENTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Florești, Comuna Florești, înmatriculată la 22 decembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- DAMIZA EVENTS S.R.L.
- CUI
- 38634854
- Nr. înmatriculare
- J12/6866/2017
- EUID
- ROONRC.J12/6866/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 decembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- SUB CETATE, nr. 33, et. Parter, ap. 1, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Localitate
- Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Cod poștal
- 407280
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.12.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ZAHARIE DANA LAVINIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Cluj; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 75.080 lei | 5.574 lei | 1 | 70.077 lei | 41.288 lei | 36.289 lei |
| 2023 | 69.559 lei | 22.303 lei | 1 | 70.445 lei | 47.230 lei | 30.715 lei |
| 2022 | 54.272 lei | 26.814 lei | 1 | 45.224 lei | 36.812 lei | 8.412 lei |
| 2020 | 638 lei | -8.231 lei | 1 | 17.759 lei | 34.729 lei | -16.970 lei |
| 2019 | 23.740 lei | 5.550 lei | — | 26.709 lei | 35.448 lei | -8.739 lei |
| 2018 | 17.047 lei | -14.489 lei | — | 9.508 lei | 23.797 lei | -14.289 lei |
| 2017 | — | 0 lei | — | 322 lei | 122 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 75.080 lei
- Venituri totale
- 75.080 lei
- Cheltuieli totale
- 68.705 lei
- Profit brut
- 6.375 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.574 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 41.263 lei
- Active circulante
- 28.814 lei
- Stocuri
- 2.570 lei
- Creanțe
- 12.197 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.047 lei
- Datorii
- 41.288 lei
- Capitaluri
- 36.289 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 69.559 lei
- Venituri totale
- 74.400 lei
- Cheltuieli totale
- 48.985 lei
- Profit brut
- 25.415 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.303 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 33.769 lei
- Active circulante
- 36.676 lei
- Stocuri
- 4.120 lei
- Creanțe
- 9.841 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.715 lei
- Datorii
- 47.230 lei
- Capitaluri
- 30.715 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.272 lei
- Venituri totale
- 54.510 lei
- Cheltuieli totale
- 26.565 lei
- Profit brut
- 27.945 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.814 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.760 lei
- Active circulante
- 32.464 lei
- Stocuri
- 3 lei
- Creanțe
- 3.360 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.101 lei
- Datorii
- 36.812 lei
- Capitaluri
- 8.412 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 638 lei
- Venituri totale
- 647 lei
- Cheltuieli totale
- 8.859 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.212 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.231 lei
- Active imobilizate
- 10.967 lei
- Active circulante
- 6.792 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.812 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.980 lei
- Datorii
- 34.729 lei
- Capitaluri
- -16.970 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.740 lei
- Venituri totale
- 23.750 lei
- Cheltuieli totale
- 17.487 lei
- Profit brut
- 6.263 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.550 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.262 lei
- Active circulante
- 9.447 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.254 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.193 lei
- Datorii
- 35.448 lei
- Capitaluri
- -8.739 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.047 lei
- Venituri totale
- 17.048 lei
- Cheltuieli totale
- 31.026 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.978 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.489 lei
- Active imobilizate
- 5.202 lei
- Active circulante
- 4.306 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.125 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.181 lei
- Datorii
- 23.797 lei
- Capitaluri
- -14.289 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 122 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului