DAMARA CONSTRUCT LINE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 12 aprilie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- DAMARA CONSTRUCT LINE S.R.L.
- CUI
- 45950310
- Nr. înmatriculare
- J35/1600/2022
- EUID
- ROONRC.J35/1600/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 aprilie 2022
Sediu social
- Adresă
- PONEASCA, nr. 4, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300408
Contact
- Telefon
- 0770 165 056
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 21 august 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.04.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- RASA FLORIN-LUCIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 135 din 149 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4399, județul Timiș, peste 10% dintre firmele clasei. Locul 26.382 din 31.408 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 520%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.000 lei | -333 lei | — | 1.383 lei | 1.050 lei | 333 lei |
| 2024 | 5.000 lei | 2.029 lei | — | 666 lei | 0 lei | 666 lei |
| 2023 | 68.050 lei | -1.603 lei | 1 | 690 lei | 2.053 lei | -1.363 lei |
| 2022 | 19.880 lei | 4.941 lei | 1 | 8.368 lei | 3.227 lei | 5.141 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.000 lei
- Venituri totale
- 31.419 lei
- Cheltuieli totale
- 31.752 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 333 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 333 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.383 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 633 lei
- Casa și conturi la bănci
- 750 lei
- Datorii
- 1.050 lei
- Capitaluri
- 333 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.000 lei
- Venituri totale
- 7.941 lei
- Cheltuieli totale
- 5.530 lei
- Profit brut
- 2.411 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.029 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 666 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 633 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 666 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.050 lei
- Venituri totale
- 68.050 lei
- Cheltuieli totale
- 69.097 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.047 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.603 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 690 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 627 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63 lei
- Datorii
- 2.053 lei
- Capitaluri
- -1.363 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului