DAILY ESSENTIALS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Buftea, Oraș Buftea, înmatriculată la 7 noiembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- DAILY ESSENTIALS S.R.L.
- CUI
- 34677240
- Nr. înmatriculare
- J23/7684/2022
- EUID
- ROONRC.J23/7684/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 noiembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- INDEPENDENȚEI, nr. 127A, Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov
- Localitate
- Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov
- Cod poștal
- 70000
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 8 oct)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 04.11.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- RADU IOANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 102.000 lei | -3.837 lei | 1 | 38.809 lei | 131.389 lei | -92.580 lei |
| 2021 | 72.355 lei | -50.802 lei | 2 | 32.776 lei | 121.519 lei | -88.743 lei |
| 2020 | 81.377 lei | 5.726 lei | 1 | 46.357 lei | 87.952 lei | -37.941 lei |
| 2019 | 47.757 lei | -21.485 lei | 1 | 35.456 lei | 79.123 lei | -43.667 lei |
| 2018 | — | -5.223 lei | — | 9.831 lei | 32.013 lei | -22.182 lei |
| 2017 | — | 0 lei | — | 241 lei | 17.200 lei | -16.959 lei |
| 2016 | 2.302 lei | -15.841 lei | — | 241 lei | 17.200 lei | -16.959 lei |
| 2015 | 268 lei | -1.318 lei | — | 1.190 lei | 2.308 lei | -1.118 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 102.000 lei
- Venituri totale
- 114.042 lei
- Cheltuieli totale
- 116.859 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.817 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.837 lei
- Active imobilizate
- 15.705 lei
- Active circulante
- 23.104 lei
- Stocuri
- 15.031 lei
- Creanțe
- 5.743 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.330 lei
- Datorii
- 131.389 lei
- Capitaluri
- -92.580 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 72.355 lei
- Venituri totale
- 72.355 lei
- Cheltuieli totale
- 122.911 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 50.556 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 50.802 lei
- Active imobilizate
- 19.070 lei
- Active circulante
- 13.706 lei
- Stocuri
- 5.526 lei
- Creanțe
- 6.239 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.941 lei
- Datorii
- 121.519 lei
- Capitaluri
- -88.743 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 81.377 lei
- Venituri totale
- 84.152 lei
- Cheltuieli totale
- 78.022 lei
- Profit brut
- 6.130 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.726 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.436 lei
- Active circulante
- 23.921 lei
- Stocuri
- 4.046 lei
- Creanțe
- 3.758 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.117 lei
- Datorii
- 87.952 lei
- Capitaluri
- -37.941 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015