DAIALIRS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Suceava, înmatriculată la 26 martie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- DAIALIRS S.R.L.
- CUI
- 34291192
- Nr. înmatriculare
- J33/295/2015
- EUID
- ROONRC.J33/295/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 martie 2015
Sediu social
- Adresă
- GEORGE ENESCU, nr. 16 A, bl. 16 A, sc. A, et. 4, ap. 20, Municipiul Suceava, Suceava
- Localitate
- Municipiul Suceava, Suceava
- Cod poștal
- 720231
Contact
- Telefon
- 0746 527 144
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.03.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TINCU DIANA-SORINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 78 din 228 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, județul Suceava, peste 66% dintre firmele clasei. Locul 4.439 din 16.743 în tot județul, și locul 1.710 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 824.903 lei | 3.516 lei | 7 | 94.761 lei | 124.882 lei | -29.992 lei |
| 2024 | 744.214 lei | 4.288 lei | 7 | 70.971 lei | 112.861 lei | -33.508 lei |
| 2023 | 687.261 lei | 29.740 lei | 7 | 51.150 lei | 88.946 lei | -37.796 lei |
| 2022 | 452.020 lei | 346 lei | 4 | 45.329 lei | 113.065 lei | -67.736 lei |
| 2021 | 271.711 lei | 3.261 lei | 2 | 36.613 lei | 104.696 lei | -68.083 lei |
| 2020 | 120.691 lei | -81.660 lei | 4 | 60.995 lei | 148.274 lei | -71.344 lei |
| 2019 | 359.451 lei | 328 lei | 6 | 69.883 lei | 69.232 lei | 10.867 lei |
| 2018 | 346.122 lei | 8.967 lei | 6 | 43.791 lei | 40.226 lei | 13.365 lei |
| 2017 | 313.888 lei | 7.003 lei | 5 | 38.356 lei | 36.971 lei | 4.398 lei |
| 2016 | 229.396 lei | 4.459 lei | 4 | 32.971 lei | 35.576 lei | -2.605 lei |
| 2015 | 178.519 lei | -7.264 lei | 2 | 33.169 lei | 40.233 lei | -7.064 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 824.903 lei
- Venituri totale
- 826.538 lei
- Cheltuieli totale
- 798.208 lei
- Profit brut
- 28.330 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.516 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.117 lei
- Active circulante
- 73.644 lei
- Stocuri
- 9.407 lei
- Creanțe
- 40.053 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.184 lei
- Datorii
- 124.882 lei
- Capitaluri
- -29.992 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 744.214 lei
- Venituri totale
- 745.966 lei
- Cheltuieli totale
- 719.192 lei
- Profit brut
- 26.774 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.288 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.532 lei
- Active circulante
- 52.439 lei
- Stocuri
- 17.138 lei
- Creanțe
- 31.276 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.025 lei
- Datorii
- 112.861 lei
- Capitaluri
- -33.508 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 687.261 lei
- Venituri totale
- 687.543 lei
- Cheltuieli totale
- 650.919 lei
- Profit brut
- 36.624 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.740 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.297 lei
- Active circulante
- 31.853 lei
- Stocuri
- 3.213 lei
- Creanțe
- 11.274 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.366 lei
- Datorii
- 88.946 lei
- Capitaluri
- -37.796 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 11 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului